Plísně na fasádě Praha

I s plísní se dá bez problému zatočit

Pracuji ve středisku kroužků pro děti, kde toho máme hodně, kreslení, hraní na hudební nástroje a zkrátka všechno možné, v čem by se děti mohly rozvíjet. No a venkovní zeď už nevypadala zrovna k světu. Byla špinavá a našli byste na ní i plíseň. A to byl samozřejmě problém, protože tak prostě něco takového nemohlo zůstat. Jsou zdravotně závadné a je jedno, že se jedná jen o fasádu. Snažili jsme se to vyčistit, ale mohli jsme dělat, co jsme chtěli, ale ta plíseň se držela zdi jak žvýkačka vlasů.

Takže jsme se rozhodli, že bude nejlepší, když si na to někoho najmeme. A tak jsem si sedla k internetu a hledala firmu, která by se o to postarala. A tak jsem četla různé recenze a našla jsem Plísně na fasádě Praha. Měla opravdu nejlepší reference, tak jsem měla alespoň lepší pocit, že by to neměly být zbytečně vyhozené peníze. A tak jsem si u nich domluvila termín čištění a všechny ostatní náležitosti.

A po…

A po této zkušenosti musím tuto firmu všem doporučit. Nabízí kompletní servis čištění fasád, který zahrnuje odstraňování plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení.

Laicky řečeno, každá buňka je při doteku s LSG zničena. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout. Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.

Výhodou…

Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním LSG nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky vůbec žádnou šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Životnost nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. V další omezené míře bude fungovat cca do 10 let.

LSG je aplikovatelný i na dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. Takže na udržování čistoty vaší fasády je ideální. Chrání ji totiž nejenom před plísněmi, ale i před ostatními nečistotami a bakteriemi. Proto vám ho tolik doporučuji. Určitě neprohloupíte, když do toho zainvestuje. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *