Plísně na fasádě Praha

Na takovém povrchu nemohla přežít

Čištění fasád není žádná sranda a v případě, že tam jsou i plísně, je to už teprve sranda. A proto je lepší se obrátit na nějaké profesionály. A o jedněch bych věděla. A mluvím o  Plísně na fasádě Praha, která nabízí službu čištění fasád, odstraňování plísně, která zahrnuje kompletní servis v odstranění plísní, řas, hub, sanitrů, výkvětů a jiných mikroorganismů z jakéhokoli povrchu. A my máme s nimi jen tu nejlepší zkušenosti.

Jejich antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. Zní to složitě, tak to trochu vysvětlím, já sama jsem to moc prvně nechápala. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Takže to znamená, že plíseň by na takovém povrchu nemohla přežít, takže se na ní ani nevydrží.

A co…

A co je velmi důležité, tak že pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný, tudíž pro vás není nijak zdraví závadný. A vydrží dlouho. Životnost nátěru se totiž pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let. K tvorbě plísně totiž stačí opravdu málo a ani se nenaděje, a už ji můžete mít na vaší zdi či nábytku. A to pozor, nejenom na vaší venkovní zdi, kde je výskyt plísní přece jenom častější, ale může se vytvořit i vevnitř.

Takže plíseň vás může překvapit takřka všude. A my měli problémy s plísní na fasádě naší opravny kabelek. Byla totiž špinavá a ke všemu na ní byla i plíseň. A věděli jsme, že my si s tím neporadíme, tak bylo nutné na to zavolat nějakou firmu. A pomohli nám s tím právě lidi z A SERVIS LIPKA, s.r.o. A díky jejich práci a jejich nátěru LSG je naše fasáda opět v perfektním stavu a ještě několik let rozhodně bude. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout a vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet.

Nátěr…

Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí. Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. Životnost tohoto nátěru se pohybuje ve 100 % dle klimatické námahy 4-6 let.

Prostě je perfektní. Tato firma realizuje své služby nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. I zaměstnanci jsou skvělí. Jsou velmi milí a skvěle se s nimi spolupracuje. Není skutečně nic, co bychom jim mohli vytknout. Proto pokud poptáváte jakoukoli úklidovou službu, určitě vám pomohou. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *