Jak čistit špinavou fasádu

Splněno a to na hodně dlouhou dobu

Pracuji v zahradnictví a už nějakou dobu jsme si říkali, že by to chtělo zrekonstruovat naše prostory. Udělat novou podlahu, vymalovat a tak vůbec všechno. Konečně na to byli peníze, tak jsme si řekli, že se do toho pustíme. Přece jenom zákazník toho nakoupí více na místě, kde se cítí příjemně a nám samotným se lépe pracuje na místě, kde se člověk cítí dobře. Takže to tam chtělo dát trochu do kupy. A rozhodli jsme se začít fasádou.

Byla totiž nejenom špinavá, ale byla na ní dokonce i plíseň. A snažili jsme se to vyčistit, ale prostě nám to nešlo, i když jsme se snažili. Jenže savo a i další přípravky byly prostě ve výsledku k ničemu. A ta černá plíseň vypadala prostě otřesně. Proto jsme se rozhodli, že jak čistit špinavou fasádu, přenecháme někomu jinému a najmeme si na to specialisty.

Tak…

Tak jsme začali hledat na internetu nějakou firmu, protože jsme sami žádnou neznali. Chtěli jsme sice nějakou, u které bychom měli jistotu, že ji někdo zná a doporučil by nám ji, ale takové štěstí jsme neměli, takže jsme se museli obrátit na internet. A našli jsme tam firmu, která se nám zalíbila a začali jsme se víc zajímat už jen o jejich stránky a přečetli jsme si tam řadu informací.

Nejenom že to tedy vypadalo, že to bude už opravdu něco, co nám pomůže, ale také měla opravdu dobré reference, tak jsme se obrátili na ně. A dobře jsme udělali, protože skutečně odvedli skvělou práci. Fasáda byla skvěle vyčištěná. Na povrchy napadené plísní nanesli běžný desinfekční prostředek a poté dali nátěr LSG proti plísním přímo na stávající povrchy.

Antimikrobiální…

Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu, takže každá buňka mikroorganismu je při kontaktu s nátěrem LSG okamžitě zničena, takže na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. A pro lidi a zvířata je naprosto bezpečný. Takže díky tomu je naše fasáda opět v perfektním stavu.

A my už se nemusíme bát, že by tam ta plíseň měla strašit znova. Nebude a to na hodně dlouhou dobu. Takže pokud vás také trápí plíseň a nečistoty na vaší fasádě, tak vám doporučuji, abyste se podívali na jejich stránky či je kontaktovali. Věřte mi, že vám skutečně pomohou. A skvělé je, že služby realizují nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Takže je vidět, že jsou žádaní, když se uplatní i v zahraničí. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *