Plísně na fasádě Ostrava

Vlhkost bude mít možnost odcházet.

Hledáte někoho dobrého, kdo by vám vyčistil fasádu? V tom případě bych vám ráda někoho doporučila. Protože něco takového je opravdu lepší svěřit profesionálům, protože toto vyčistit vlastními silami není žádná sranda. A my bychom o nějakých profesionálech věděli. Úklidová firma se čištěním fasád už několik let a my sami s nimi máme velmi dobrou zkušenost. My měli problémy s naší fasádou veteriny. Protože už vypadala opravdu zle.

Chtěli jsme se o to postarat, ale bylo nám jasné, že s tímto my nic nezmůžeme. Takže jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je něco skvělého. A lidi z Plísně na fasádě Ostrava jsou skutečně spolehlivý. Jsou to zkušení specialisté a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce.

Na místo…

Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Nátěr uzavře fasádu tak, že vlhkost, spady, organické usazeniny, tvorba plísní a jiné povětrnostní nálety nebudou mít možnost do fasády proniknout.

Přičemž vlhkost ve fasádě bude mít možnost odcházet. Nátěr má vlastnost difuzního odporu, takže molekula vodní páry může bez problémů odcházet, zatímco molekula vody do fasády nevstoupí.  Výhodou tohoto nátěru je také to, že výrazně prodlouží životnost a barevnou stálost fasádního nátěru. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály.

LSG…

LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A tato firma nabízí celou řadu dalších služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem.

Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Takže až budeme opět někdy něco potřebovat, obrátíme se právě na ně. Protože to tady máme vše se zárukou té nejlepší kvality. I zaměstnanci jsou velmi milý, takže za nás firma dostává plný počet hvězdiček. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *