Udělali mi vlastní návrh

Udělali mi vlastní návrh

Chtěl bych napsat pár slov o firmě, kterou jsem objevil přes internet, když jsem četl všechna možná fóra a diskuze. Tato firma provádí strojové čištění a voskování podlah a čistění kotoučovým strojem, který zaručuje hloubkové její hloubkové čištění. Mně se konkrétně jednalo o vyčištění podlah v našem penzionu v horách. Blížila se lyžařská sezóna, tak bylo potřeba se o vše postarat.

Kontaktoval jsem proto lidi z Hloubkové čištění podlah Praha a popsal jim můj problém a následně jsme se domluvili na termínu a kalkulaci. Dobrý dojem na mě udělala už jen komunikace s nimi a dneska můžu říct, že na tuto firmu je skutečně spolehnutí. Přišli v daném termínu a domluv a všechno s nimi byli naprosto v pohodě.

Mohu…

Mohu také napsat, že jsou důvěryhodní a vykázali velmi kvalitní přístup k zadané práci. Podlahu vydrhly a vykartáčovaly. Vysvětlili mi, že pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Tato firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech prý používá i kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích.

Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Poté, co podlahu vyčistili, na ni nanesli voskový nátěr. Vosk nanášeli pomocí speciálního stroje. Sami mě hned navrhli, kolik tato již vyčištěná plocha potřebuje nátěrů.

Mohl…

Mohl jsem zvolit pololesklý  nebo matný vosk. Navíc mě ujistili, že podlaha nebude kluzká, což je taky velice důležité. Člověk je po sportovním výkonu unavený a občas se mu motají nohy, takže je fajn, když mu podlaha pomáhá udržovat motoriku. Tímto bych chtěla všem čištění tuto službu a celkově tuto firmu opravdu moc doporučit, protože jsem s nimi měl výbornou zkušenost a naplnili moje očekávání ve všech směrech.

Zaměstnanci jsou navíc velice milí a skvěle se s nimi spolupracovalo. Takže mě nenapadá nic, na co bych si u nich mohl stěžovat. A nabízí i celou dobu dalších služeb, jako je čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že má firma široké pole působnosti. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji, abyste navštívili jejich webové stránky. A SERVIS LIPKA s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *