Čištění linolea Brno

Kuchyně je jako z časopisu

S přítelem jsme se přestěhovali do studentského bytu s dalším párem. Hledali jsme levnější a vybavený byt, který by byl blízko naší vysoké škole. Nakonec jsme sáhli po bytě, který byl perfektní, až na kuchyni, kde byla dost špinavá a zničená podlaha z linolea. Ale rozhodli jsme se, že se ji pokusíme vyčistit a byt jsme si pronajali. Jenže i když jsme se všemožně snažili, tak špína nešla tak rychle dolů. Stále šlo vidět, že na některých místech není dokonale vyčištěná. Proto jsme se složili a objednali si Čištění linolea Brno, která má mnohaleté zkušenosti s čištěním nejen podlah, ale i oken, koberců nebo fasád. V přesně dohodnutý den i čas se u nás objevil tým pracovníků. Ti se vesele vrhli do čištění. Nejdříve podlahu důkladně vykartáčovali a vydrhli pomocí účinné zásadité chemie. Pak odsáli mastnoty, vlhkost a zbylé nečistoty pomocí výkonného vysavače s hubicí, která má gumové lišty.

Při…

Při čištění tak nemůže dojít ke zničení podlahy. Pak použili Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využívají, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj využívají k čištění podlah, jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Bylo hezké vidět, jako pod rukama pracovníků linoleum vkuchyni získává opět hezkou barvu a leskbe se čistotou. Musím říci, že podlaha vypadala jako nová i několik dnů po návštěvě firmy. Všichni jsme se shodli na tom, že A SERVIS předčil naše očekávání. Nemuseli jsme kupovat nové linoleum, ale díky firmě jsme ušetřili a získali zase hezkou podlahu. V kuchyni totiž trávíme mnoho času a hezká I čistá podlaha je pro nás celkem důležitá. Věřím, že kdyby se nám někdy stala nějaká nehoda s podlahou anebo jsme potřebovali vyčistit.

I…

I zbylé podlahy, taka si firmu novu najmeme. Nechceme riskovat zklamání. Budeme věřit osvědčené firmě a jejim profeisonálním pacovníkům. Je Pravda, že pokud chcete opravdu čisté a kvalitní podlahy bez toho, aniž byste museli měnit podlahy, tak je potřeba si zařídit skutečně odborné a kvalitní technologie a zkušenosti pracovníků, abyste dosáhli opravdu krásně čisté podlahy a nijak ji nepoškodili. Teď se nemusíme vůbec stydět někoho do naší kuchyně zvát, protože vypadá jako vystřižená z časopisu. Na recenze jsem si nikdy nepotrpěla a nikdy žádnou nepsala, ale v tomto případě jsem se rozhodla udělat výjimku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *