Betonové podlahy, Brno čištění

Zaměstnanci byli velmi milí a profesionální

V našem baru jsme si v poslední době s kolegy začali říkat, že naše podlahy už jsou opravdu špinavé. Byla to samá šmouha a vypadaly, jako by měly několik let za sebou, ale přitom tomu tak vůbec nebylo. Holt udržování podlahy v takovém podniku není nic jednoduchého. Tak jsme si řekli, že si na to najmeme úklidovou firmu, stejně už ta podlaha měla něco za sebou. A tak jsme hledali na internetu někoho, kdo by se o to postaral a narazili jsme na Betonové podlahy, Brno čištění, která měla opravdu vynikající reference. Lidem z  jsme vysvětlili naši situaci a řekli, co přesně bychom si představovali. Zaměstnanci přijeli se speciálním kartáčovitým strojem, s nímž podlahu dlouho pečlivě drhli. Podlaha nebyla jen dokonale vyčištěná, ona byla opravdu jako nová. Poté nám nabídli pravidelné čištění. Což jsme po tom, co jsme viděli, jak skvělou práci odvedli, prostě nemohli odmítnout.

Na…

Na podlahu také nanesli vosk, díky kterému podlaha vydrží čistá déle a navíc má i protiskluzový efekt, což je opravdu skvělá věc. Protože aspoň nám podlaha při chůzi nebude podkluzovat, což se někdy prostě stává. Zaměstnanci byli navíc velmi milí a profesionální a domluva s nimi byla skutečně bez jediného problému. My s touto zkušeností můžeme všem tuto firmu jedině doporučit. I cena byla přijatelná, vzhledem k tomu, že podlahu dokázali uvést do tak perfektního stavu a stihli to i za velmi krátký čas. Takže pokud poptáváte čištění podlah, rozhodně doporučuji obrátit se na tuto firmu. Zaměstnanci jsou navíc opravdu milí a pracovití, byla radost s nimi spolupracovat. Byli ochotní a vstřícní ke všem našim dotazům a požadavkům. Člověku to hned zvedne náladu, když je na něj někdo tak neobyčejně laskavý.

Navíc…

Navíc taky nabízejí celou řadu dalších služeb, takže poptáváte i něco jiného, rovněž doporučuji obrátit se na ně. Protože věřím, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní jako jejich čištění podlah. A vše za ještě přijatelnou cenu, když uvážím, jakou kvalitu nabízejí. Své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a V Rakousku, takže je vidět, že jsou skutečně dobří, když působí i mimo naši republiku. Já se na ně začal obracet i s čištěním koberců a nemůžeme si je vynachválit. Proto všem tuto firmu tolik doporučujeme. Pro více informací o jejich servisu vám doporučujeme, abyste se podívali na jejich webové stránky. Jsme si jistí, že tam najdete vše, co byste mohli z úklidových služeb potřebovat.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *