Čištění silně znečištěných podlah Praha

A není to vůbec otrava

Nedávno jsme s manželem konečně splatili hypotéku. Tak jsme si řekli, že začněme náš dům rekonstruovat, aby konečně vypadal podle našich představ. Chtěli jsme skoro všechno nové, primárně nábytek, ale podlahu v kuchyni a obývacím pokoji jsme se rozhodli nechat. A tak jsme si na to najali řemeslníky a všechno a musím říct, že po sobě nechali vážně velký binec. A byli jsme pěkně naštvaní, že po sobě neuklidili, hlavně co se té podlahy týče. A museli jsme s tím něco udělat, protože všechno bylo nové a hezké, takže ta podlaha vážně bila do očí. Tak jsme s manželem usoudili, že když už jsme stejně do všeho dali peníze, tak už nás něco dalšího skutečně nevytrhne a najmeme si na to nějakou úklidovou firmu. Jediný háček byl v tom, že jsme doteď neměli se žádnou zkušenosti. Takže jsme si sedli k počítači a začali pátrat. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky Čištění silně znečištěných podlah Praha.

Měla…

Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že to nebude to čištění nebude propadák. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná. A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí perfektní práci. Na čištění měli velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt. Což je velmi praktické, protože někdy jsme líní nosit papuče a v ponožkách podlaha může podkluzovat, ale teď ne.

Dozvěděla…

Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu. Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i manžel si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, které do budoucna určitě rovněž vyzkoušíme. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *