Brno, hloubkové čištění podlah

Kdo říká, že na skutečně dokonale vše vyčistit nelze?

Pracuji jako správce budovy naší veřejné knihovny a v poslední době se zde začaly množit stížnosti na stav našich podlah. Tak jsem na to upozornil náš úklidový tým, ale ten my zase řekl, že není v jejich silách s tím udělat něco víc. Na jednu stranu měli pravdu, protože uklízeli skutečně každý den a navíc na to asi nemají ani takové prostředky, jaké jsou na vyčištění něčeho takového skutečně potřeba. Nakonec jsem se rozhodl, že na to nechám najmout úklidovou firmu.

Ale s žádnou jsem doposud neměl žádné zkušenosti a manželka také ne, tak jsem byl odkázaný pouze na recenze na internetu. Nechtěl jsem někoho, aniž bych si ověřil, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór a narazil na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolal a domluvil se s nimi na termínu a tak podobně.

A domluva…

A domluva s nimi byla perfektní, slečna na centrále byla moc milá a ještě ten den jsem měl na mailu návrh zakázky. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění, protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každého půl roku. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli. Vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený.

Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který se určitě hodí. Protože nikdo nemá rád, když mu podlaha klouže pod nohama. Za mě mohu Brno, hloubkové čištění podlah všem jedině doporučit. Protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu. Která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné. Protože jich je na trhu hodně.

Dále…

Dále bych chtěl také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. To je jeden z dalších faktorů, proč tuto firmu musím doporučit, protože s tak ochotným a profesionálním přístupem jsem se dosud nesetkal a zaslouží si být opravdu dobře oceněn. Jedinou nevýhodou by se mohla zdát cena, je pravda že služba nebyla nejlevnější, ale opravdu se to vyplatilo.

Takže pokud hledáte firmu, která zajistí skutečně kvalitní čištění podlah, tak doporučuji tuto. Máme s ní tu nejlepší zkušenosti a rozhodně jsme se na ně neobrátili naposledy. Pro více informací o jejich servisu vám doporučuji se podívat na jejich webové stránky. Jsem si jistý, že tam z úklidových služeb najdete vše, co byste mohli potřebovat.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *