Poradí si i s velmi znečištěnou podlahou

Pokud hledáte někoho na čištění podlah, vřele vám doporučuji úklidovou firmu.  Nabízí službu strojové čištění a voskování podlah a používá na čištění kotoučové stroje. Díky tomu je schopna podlahy vrátit do stavu, kdy vypadají jako nové, a to formou zakonzervování voskem. Jsem vedoucí na naší benzince a vždy se snažíme o to, aby to u nás vypadalo co nejlépe. Jsme totiž na dálnici, a lidi mají někdy vůči těmto prostorám předsudky. Tak se snažíme, aby vše vypadalo co nejlépe, především na toaletách. Takže bylo potřeba se o to postarat. Tak jsme si řekla, že na to nechám najmout úklidovou firmu. A nejvíce se mi líbila právě Impregnace podlah Praha, protože o ní lidi na internetu psali vážně hezky. A tak jsem se kontaktovala. Domluvili jsme se na termínu, kalkulaci a na všech ostatních detailech a za tři dny za mnou přijeli podlahu vyčistit. A z jejich práce jsme opravdu moc nadšení.

Použili…

Použili i matný vosk, který nanášeli za pomoci speciálního stroje, a to ve dvou vrstvách. Tím docílili toho, že povrch zůstane delší dobu v dobrém stavu. Další úklid potom probíhá bez větší dřiny. Tímto bych chtěla jejich službu strojové čištění podlah všem doporučit, protože rozhodně nebudete litovat a budete mít co dočinění s velmi seriózní firmou, která splní veškeré vaše požadavky přesně podle vašich představ. Jejich zaměstnanci jsou navíc velmi profesionální a milí, takže nebudete muset čelit nepříjemnému personálu, který se občas u některých firem vyskytuje. Naopak, z této spolupráce budete mít radost, protože jsou opravdu ochotní a ve všem vám vyjdou vstříc. Domluva je opravdu bezproblémová a velice rychlá a určitě se vám nestane, že byste na termín museli čekat nějak příliš dlouho. Jen asi musím varovat před cenou jejich služeb. Je o něco vyšší než u jiných druhů čištění.

Ale…

Ale nikdy nedosáhnete lepšího vyčištění podlahy, než že využijete strojové čištění. A navíc, ta technologie je opravdu drahá a používají drahou kosmetiku, tak člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. A z hlediska poměru cena výkon mi to nepřijde přehnané. Z mého pohledu je to rozhodně něco, do čeho se vyplatí investovat. Navíc nabízí i celou řadu dalších služeb, jako je například čištění koberců, mytí oken a výloh a odstraňování plísní a graffiti, takže jsme se na ně rozhodně neobrátili naposledy. A realizují je nejenom po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich webové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *