Plísně na fasádě Pardubice

Vyplatilo se nám dát na doporučení od známého.

Naše společnost se orientuje na inovace ve stavebnictví. Proto si i zakládáme na pěkném pracovním prostředí. Součástí toho je samozřejmě čistota kanceláří, včetně skel. Zprvu bylo poměrně problematické nalézt úklidovou společnost, která by splňovala naše požadavky na odbornost, spolehlivost, vstřícnost a dobrou komunikaci s klienty. Poté jsme dostali tip od známého, což považuji za nejlepší formu reklamy. A vyplatilo se. Velice si ceníme úklidových služeb, které poskytuje Plísně na fasádě Pardubice. Ačkoliv naše firma sídlí kousek za Prahou, vzdálenost pro ně nepředstavuje žádný problém. Mají zakázky po celé České republice a vlastně nejen to. Mají rovněž pravidelné klienty v Německu, Rakousku a na Slovensku. Zabývají se různorodými činnostmi, co se úklidu týče. My je využíváme na pravidelné mytí podlah a nyní nově i na mytí oken. Na zaměstnance je opravdový spoleh. Zatím se nám nestalo, že by dorazili jinak než ve smluvenou dobu. Svou práci odvádějí, dle našeho názoru, nadprůměrně dobře. Jsou velmi precizní, milí, zábavní a s chutí pracovat.

Firma…

Firma si zakládá na profesionalitě a na pracovnících, kteří mají svou práci rádi a rádi se v tomto oboru vzdělávají. Firma se snaží jít s dobou, a proto pořizuje nejmodernější techniku a čisticí prostředky, které jsou nejen efektivní, ale i dostatečně šetrné k ošetřovaným povrchům i životnímu prostředí. Jejich technologie mytí je zajímavá, protože není příliš obvyklá a například já jsem se s tímto přístupem setkal poprvé. Podle nich je vždy velmi důležité perfektně umýt celou plochu okna včetně jeho rámů a parapetů. Základ úspěchu spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývacím mopem a následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedou leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. Díky obrovským dlouholetým zkušenostem je vždy realizována vlastní kvalitní technologie tzv. triku suchého leštění.

Pro…

Pro zásadní firemní důraz na kvalitu provádění úklidových služeb proto nikdy pracovníci nepoužívají leštící přípravky. I když je to určitě fyzicky náročnější postup – okna vyleští pouze na sucho a tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Společnost má spolehlivě ověřeno, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech esteticky nepřijatelné šmouhy a tahy leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla. Hrozilo by reálné nebezpečí, že i staré leštidlo se za čas vlivem povětrnostních podmínek objeví nevzhledné stopy a mapy po leštění. Jejich technologie mytí je opravdu účinná a naše společnost je s nimi velmi spokojena.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *