Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové

Dokonalá technika dokázala zázraky

Nemocnice není úspěšná jen díky skvělým doktorům, sestřičkám a dalšímu personálu, ale také díky tomu, jak se v ní pacienti cítí. Aby se cítili příjemně, tak je potřeba udržovat také všude pořádek. Dvakrát za rok si vždycky pozveme na kompletní mytí oken úklidovou firmu, která nám už mnohokrát dokázala, že je firmou plnou profesionálů. Naše nemocnice je poměrně veliká, sídlíme navíc ve vysoké budově. Na mytí oken je proto potřeba speciální techniku, jako jsou vysokozdvižné plošiny, horolezecká a speleologická technika, hydraulická ramena. Pracovníci jsou od firmy řádně proškoleni a pracují skutečně precizně a pečlivě. Pracovníci vždy přijdou vždy skvěle naladěni a je na ně opravdu spoleh. Okna umyjí důkladně uvnitř i zvenku. Nezapomenou ani na rámy nebo parapety. Jejich technologie mytí spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky, která je opatřena kvalitní gumou.

Tato…

Tato guma zabrání tomu, aby se okna poškrabala. Počkají, až všechna okna a skleněné plochy zaschnou a potom začnou s leštěním oken. Leští vždy na sucho pomocí vlastní bavlněné pleny. Tomuto čištění se říká trik suchého leštění. Je sice mnohem fyzicky náročnější, než kdyby použili obyčejný leštící přípravek, ale je také zároveň mnohem dokonalejší. Pracovníci nám také vysvětlili, že při použití lešticích přípravků pak na skle zůstanou nepěkné šmouhy a otisky. To se ale stát nemůže právě v případě, kdy firma využívá tuto bavlněnou plenu, kterou mají léta vyzkoušenou a která opravdu zabírá. Musíme říci, že Špinavá fasáda, čištění Hradec Králové je opravdu spolehlivá a nikdy nás nezklamala. Vždy dojeli přesně na čas, mají s sebou veškerou techniku a přípravky. Několikrát se nám stalo, že firma, kterou jsme si pozvali, neodvedla práci důkladně.

Stávalo…

Stávalo se, že některá okna byla vynechána anebo že na nich zůstaly čmouhy. S touto firmou se vám něco podobného ale stát určitě nemůže. Již komunikace s nimi je velmi příjemná. Paní operátorka nám vždy vyhoví vstříc. V dnešní době je těžké najít někoho, kdo odvede práci tak, jak slíbí. S touto firmou si ale můžete být jisti, že nesáhnete vedle. I když je trochu dražší než jiné firmy, tak se určitě vyplatí do ní investovat, protože alespoň víte, že práce bude odvedena kvalitně a že nebudou žádná okna vynechána. Proto můžeme firmu jedině doporučit, bez nich bychom neměli tak perfektně čistá okna už z dálky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *