Plísně na fasádě Ústí nad Labem

Výhled z čajovny je neobyčejně dokonalý

Už několik let se s mojí kolegyní v práci domlouváme, že si najmeme někoho, aby nám perfektně umyl okna v čajovně, kterou vlastníme. Hledali jsme dlouho a pak jsme to vzdali. Asi jsme zapomněli, nebo nevím co se stalo. Ale nedávno nám někdo nalepil plakáty přímo na naše okna zvenku a když jsme je strhnuli, zůstalo tam dost kvalitní lepidlo, které nešlo dolů. A právě v tu chvíli jsme si řekli, že je opravdu potřeba najít nějakou úklidovou firmu a neotálet. Nemohli jsme nechat okna do čajovny takto špinavá a sami jsme sin a to netroufli, abychom okna nepoškrabali. Sedli jsme k internetu a během několika málo hodin bylo rozhodnuta. Plísně na fasádě Ústí nad Labem se díky pozitivním recenzím jevila jako ta pravá pro nás. Zavolali jsme tam a sjednali si termín. Za pár dní už jsme čekali tým pracovníků, kteří se dali do práce. Obávali jsme se, aby okna také nepoškrábali, ale se zaschlým lepidlem si poradili dokonale.

Mají…

Mají odborné nářadí pro odstranění takových nečistot. Je to velká plochá žiletka, která má nejméně 10 cm a nikdy tudíž nepoškrabe žádné okno a sklo. Až se zbavili této nečistoty, vrhnuli se na mytí oken. Nejprve všechno důkladně umyli, a to i rám výlohy. Jejich technologie mytí spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem a důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky, která je opatřena kvalitní gumou. Ta zabrání tomu, aby se výloha poškrabala. Pak počkali, až plocha zaschnula a potom začali s leštěním. Leštili na sucho pomocí vlastní bavlněné pleny. Tomuto čištění se říká trik suchého leštění. Je sice mnohem fyzicky náročnější, než kdyby použili obyčejný leštící přípravek, ale je také zároveň mnohem dokonalejší. S leštícími přípravky mohou zůstat nehezké šmouhy a otisky, ale s touto technikou se nic takového nemůže stát.

Ještě…

Ještě nám doporučili, abychom si nechali na okna nanést jejich speciální impregnaci, která zajistí, že okna budou dlouhodoběji čistá a budou se nám také snáze udržovat. Neváhali jsme ani vteřinu a nechali je dále pracovat. Jedná se o tzv. nešpinavou úpravu skel. Tato technologie Vám zásadní mírou sníží náklady na údržbu výloh, prodlužuje jejich životnost a vylepšuje optický vzhled. Impregnace má ochranný účinek proti vodě a špíně a zabraňuje uchycení plísní I vodního kamene. Musíme přiznat, že když dokončil práci, okna byla neobyčejně dokonalá. Dokonce snad ještě hezčí, než jak si je pamatuji při otevření čajovny. Až budeme zase potřebovat pomoc, určitě se na firmu obrátíme i příště.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *