Nikdy jsem neměla tak čistá okna, dokud se u mě neobjevili oni.

Každý, kdo podniká a má nějaký obchod ví, že zákazníka nemůžete očarovat jen zbožím, které prodáváte, ale také prostředím, kde prodáváte. Musíte dbát na to, aby se ve vašem obchodě cítil hezky a příjemně. Toho docílíte tak, že budete dbát i na čistotu a pořádek. Já mám svůj obchod se sportovním oblečením ve městě a mám zde dvě patra. Obě patra jsou celá prosklená a jsou zde vystaveny kousky oblečení, aby se lidé z ulice mohli podívat, co prodáváme. Tak je hezky nalákám i dovnitř. Jenže nemůžu je lákat, když mám špinavé výlohy. Nedávno se na ulici boural jeden dům a probíhala tu rekonstrukce, takže jsem měla výlohy hodně zašpiněné od toho, jak se tu dva týdny prášilo. Do toho samozřejmě pršelo, takže výlohy byly strašné. Řekla jsem si, že je na čase objednat si profesionální firmu, která si bude s výškovým mytí oken vědět rady. Usedla jsem za počítač a hledala.

Našla…

Našla jsem několik firem, ale jen jedna mě upoutala. Čištění fasády Ústí nad Labem nabízela nejlepší služby. Také jsem na ně četla samou chválu od lidí, takže jsem se pro ně rozhodla i z tohoto důvodu. Paní na telefonu ve firmě byla moc příjemná a nabídla mi hned několik možných termínů. Pak jsem ale nemohla a musela se přeobjednat, což nebyl vůbec problém. Když přijel tým pracovníků, tak měli všechno vybavení a prostředky s sebou, ode mě nic nepotřebovali. Nejprve výlohy perfektně umyli, a to také rámy. Pak vzali čistý rozmývák a setřeli skleněné plochy pomocí stěrky, která je opatřena kvalitní gumou proti poškrábání a zničení oken. Pak čekali, až skla uschnou a poté se vrhli na leštění. Rozhodně u nich nenajdete nějaké klasické leštící prostředky, které udělají po krátkém čase na skle nepěkné šmouhy. Pak to totiž vypadá, jako kdyby se okna snad ani neumývali a nestarali se o ně.

Pracovníci…

Pracovníci používají techniku tzv. suchého leštění. Leštili okna pouze vlastní bavlněnou plenou, kterou mají vyzkoušenou a která dosahuje výtečných výsledků. Aby mi výlohy vydržely dlouhodoběji čisté a lesklé, tak mi na ně ještě aplikovali speciální impregnaci. e založena na principu lotosového efektu. Na vodovzdorné nanovrstvě dochází ke shlukování vody a špíny do kuliček a odvalování z povrchu samospádem nebo prouděním vzduchu. Impregnace má schopnost hydrofobizace, olejofobizace a ošetřené výlohy touto impregnací mají samočisticí schopnost. Zabraňuje uchycení plísní i vodního kamene. Když odjel, měla jsem velkou radost, že mohu zase vystavovat své sportovní oblečení v dokonale čistých výlohách.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *