Čištění oken Praha

Máte problém se špínou na naší fasádě?

Potřebujete vyčistit fasádu a nevíte jak na to? Tak zde se dozvíte, jak se s tímto problémem poprat. My totiž potřebovali vyčistit fasádu budovy naší firmy, protože už vypadala opravdu špatně, alespoň na naše poměry. Bylo velmi důležité, aby u nás vždy všechno vypadalo perfektně.  Což špinavá fasáda, kde byly navíc místy i plísně, rozhodně perfektně nevypadala. Vše muselo být do puntíku skvělé a reprezentativní. A protože nám bylo jasné, že se o to nepostaráme, tak jsme se rozhodli obrátit na profesionály. A těmi je úklidová firma. A nejenom, že se o vše postarali, ale i nám vysvětlili, jak může plíseň vlastně vzniknout, a sice že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A my ji zateplit před pár lety nechali. Takže jsem aspoň přišlo na to, co plíseň způsobilo. A teď bylo potřeba najít řešení.

Tak…

Tak jsme hledali Čištění oken Praha, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát. Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. A lidi jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu. Protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek. Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas.

Po…

Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření. LSG je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A protože jsme s nimi měli opravdu jen tu nejlepší zkušenost, tak je všem vřele doporučujeme. Pokud chcete vědět více o jejich servisu, podívejte se na jejich webové stránky. Nabízí totiž celou řadu dalších služeb. A ke kterým patří i čištění koberců a podlah, mytí oken a odstraňování graffiti. Takže je vidět, že toho zastanou opravdu hodně a my se na ně určitě neobrátili naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *