čištění koberce

Hledáte firmu na čištění koberců?

V zimních měsících, kdy netrávíme s dětmi tolik hodin venku, si děláváme herní odpoledne. Což znamená, že my s manželem si uvaříme kávu, dětem horkou čokoládu a hrajeme stolní hry. Bohužel když jsme si hráli, dceři se podařilo zavadit o hrneček s horkou čokoládou a skoro celý obsah vylít na koberec. I přes moji veškerou snahu se mi nepodařilo dosáhnout stoprocentního odstranění skvrny.

Velice si potrpím na čisté prostředí a tak se manžel nabídl, že se podívá na internet a objedná firmu. Která koberec vyčistí a současně i vydezinfikuje. Požadované objednal u úklidové firmy čištění koberce. Pracovníci firmy  na mě celkově udělali dobrý dojem. Přijeli v domluvený den a čas, byli příjemní a hned se pustili do práce.

To bylo…

To bylo pro mě velké pozitivum, nemám ráda lidi, kteří více mluví, než pracují. Dokonale vyčistili koberec, ten dostal celkově výraznější barvy, celý byt se provoněl. Od doby, kdy jsem nechala koberec vyčistit, nemusím vynakládat takové úsilí s úklidem, snadněji  se udržuje a pořád vypadá moc hezky, jako nový. Jak jsem zjistila, čištění koberců  tato firma provádí svojí léty vypracovanou technologií kotoučového čištění.

Účinnost a kvalita čištění spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Který pomocí rotačních kartáčů zapracovává velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Tato metoda je skutečně účinná. Protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a kromě všech nečistot bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Firma…

Firma je vybavená  nejmodernějšími stroji a kvalitní  chemiií. Většina úklidových firem nabízí levnější variantu čištění. Která se nazývá extrakční metoda čištění, při které vstříkují saponát na koberce, rychle jej odsají, chemie tak nemá šanci působit v hluboké struktuře koberce, neboť zde chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování a proto po zaschnutí zůstávají fleky. Kromě všech nečistot chemie firmy bezpečně zlikviduje i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie.

Většina firem používá běžnou levnější chemii, která není zdaleka tak kvalitní a navíc samotné čištění, jak jsem již psala, nefunguje tak dobře. Proto je mnohem lepší si připlatit za strojové čištění, protože extrakční čištění pro vás neudělá tu službu, kterou požadujete. Tato firma nabízí i řadu dalších služeb jako mytí oken, podlah, čištění čalounění a odstraňování graffiti. A to vše realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu, přijmou i zakázku  z  menšího města. Určitě doporučuji vám jejich služeb využít, já určitě jsem jejich služeb nevyužila naposledy. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *