koberce tepování

Díky strojovému čištění se nemusíte bát, že by váš koberec měl zůstat špinavý

Moje manželka s dětmi moc chtěly psa, tak mě přemluvili a jednoho jsme si pořídili.  A dobře, netrvalo mu to ani pět minut, a náš Rony si mě okamžitě získal. Ale jednou nás pěkně naštval. Přišel totiž s venku a měl moc zablácené tlapky. Učili jsme ho, že vždy musí čekat venku, než ho prvně vezmeme do koupelny a umyjeme mu tlapky. Jenže nepočkat a proběh se po bytě. A protože máme hlavně světlé koberce, tak to byla vážně tragédie.

Manželka se to snažila vyčistit, ale vůbec jí to nešlo. Taky jsem přiložil ruku k dílu, ale taky to bylo k ničemu, na našem koberci to bylo pořád poměrně hodně vidět. Tak jsme se rozhodli, že si na to najmeme úklidovou firmu. Ale to nebyl dobrý nápad. Nebo takto, byl velice špatný nápad obrátit se na tu firmu, kterou jsme si na čištění najali, aniž bychom si o samotném čištění koberců něco zjistili.

Ta firma…

Ta firma používala extrakční metodu a jednu věc vám řeknu, všem firmám, které používají extrakční metodu čištění, se vyhýbejte obloukem. Protože ta firma nám jejich extraktorem koberce úplně zničila a zůstala na něm silná znečištění. S reklamací jsme samozřejmě nepořídili. A tak jsme začali hledat na internetu. Protože jsme nevěděli, co s tím. Ale po hledání jsme konečně našli něco, co vypadalo, že by nám opravdu pomohlo pomoc.

Našli jsme úklidovou firmu koberce tepování. Která nepoužívá extrakční metodu, ale metodu strojového čištění, tak jsme si řekli, že to ještě jednou zkusíme. A všichni je na internetu opravdu moc vychvalovali. Na všech diskusních fórech jen samá pozitivní hodnocení. Tato firma čistí koberce pomocí kotoučové strojové metody a samozřejmě používá i speciální dezinfekční roztoky, díky kterým koberce vydrží dlouho čisté a nově vzniklá špína se hůře usazuje a jde pak mnohem lépe vyčistit.

Takže…

Takže když se na koberec něco vylije, není to taková katastrofa. Po této skvělé zkušenosti mohu všem případným zájemcům o čištění koberců tuto firmu jedině doporučit. Podařilo se jim koberce vyčistit a zachránit do takové míry, do jaké to bylo možné. Bohužel předešlá firma se na kobercích slušně vyřádila. Ale s firmou A SERVIS LIPKA, s.r.o. jsme opravdu moc spokojení.

A to nejenom s jejich službou, ale i s jejich jednáním. Byli moc milí, ochotní, ne jak v předešlé firmě. Navíc tato firma nabízí spoustu dalších služeb, které někdy určitě vyzkouším, protože po tom, jakou skvělou práci u mě doma odvedli, jsou pro mě zárukou kvality. A to i za poměrně slušnou cenu. Proto je všem moc doporučujeme.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *