Jak poznat kvalitní úklidové služby? Člověk svou práci v prvé řadě musí vykonávat rád…

Nikdy nevíte, co vás v životě potká. Proto jsem se chtěla s vámi podělit o poznatky, které ve mně zanechala úklidová společnost, jelikož mi ušetřila spoustu práce s umýváním oken. Od malička jsem měla ráda psy. Při studiích na veterinární univerzitě jsem si založila chovnou stanici, kterou provozuji dodnes. Poté, co jsem poznala svého současného manžela, se naše životy kompletně změnily. Poznali jsme lásku, kterou nám dávají opuštěná či týraná zvířata. Začali jsme se naplno věnovat pomoci takovým psům. Kvůli nim jsme se nakonec přestěhovali z města na venkov. Obětovali jsme jim hodně. Koupili jsme dům s velkým pozemkem, kde jsme zbudovali zázemí a pejsci se zde mají dobře. Snažíme se udržovat únosný početní stav čtyřnohých obyvatel. Jsem šťastná, že se povědomí o této problematice veřejností pomalu ale jistě šíří. A také, že nám mnoho lidí pomáhá, jak může.

Díky…

Díky nim jsme získali krmivo zdarma nebo velmi levně. Přispívají i na veterinární péči. Ráda bych se zde zmínila o službě  Oken Praha 9, mytí , kterou jsme poprvé využili před několika měsíci. A to díky naší dlouholeté podporovatelce, která mi chtěla ušetřit práci a stávající prostory udělat pro návštěvníky co nejpřívětivější. Neplatila za zajíce v pytli. Tuto firmu již znala z dřívějška a věděla, že nám pomohou a že budeme nadšení. Všimla jsem si, že A SERVIS svou práci provádí velmi poctivě, proto jsem nemohla se o nich nezmínit. Pro kvalitní provedení mytí oken je pro ně důležité perfektně umýt celou plochu okna, a také neopomenout jeho rámy a parapety. Po proschnutí umyté plochy ji pracovníci vyleští na sucho čistou bavlněnou plenou.

Protože…

Protože tato firma vždy klade důraz na kvalitu provádění úklidových služeb, tak nikdy nepoužívají lešticí přípravky. Je to bezpochyby fyzicky náročnější, jelikož okna pracovníci vyleští pouze na sucho. Ale tím je naopak zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Tato společnost má již ověřeno, že za použití lešticích přípravků za mokra jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy a tahy po leštění. Při vlastním mytí skleněných ploch proto nesmí zůstat na oknech ani žádné zbytky starého leštidla, protože by i staré leštidlo za nějaký čas mohlo vlivem povětrnostních podmínek vystoupit na povrch, a byly by tak viditelné ne zrovna moc vzhledné stopy a mapy po leštění. Okna krásně dali do pořádku. Byla jsem s jejich službou moc a moc spokojená.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *