koberce tepování

I podlahy vyžadují své.  

 

Úklidy a čištění všeho druhu patří k životu. Neodmyslitelnou součástí těchto činností jsou pochopitelně také podlahy. Bez nich by byl interiér poloviční, neboť právě podlahy nesou na svých bedrech – jednak veškerou tíhu interiérového zařízení, ale zároveň také zátěž, kterou představuje každodenní shon a pohyb nás lidí i našich zvířecích mazlíčků… Naše profesionální úklidová společnost A SERVIS LIPKA, s.r.o. ví o podlahách prakticky všechno, neboť se jejich odbornému čištění a ošetření věnuje už třicet let.

Přes všechna tato známá fakta si mnoho lidí stále myslí, že podlahy příliš velkou údržbu nevyžadují. Ať již se jedná o laminát, vinyl, dřevo, dlažbu, kámen nebo beton. Stačí je přece pouze zbavit prachu, občas setřít vlhkým hadrem na podlahu a jsou zase jako nové. Žádný odborník ovšem s tímto velice zjednodušeným pohledem souhlasit nebude. A naše čistící speciálka Čištění podlah Brno   rozhodně také ne.

Profesionální údržba, čištění a ošetření podlah musí být součástí zodpovědného přístupu k jejich vzhledu, zachování kvality a prodloužení jejich životnosti. A v tomto směru dokáže naše firma klientovi nabídnout nejen mnohaletou úspěšnou praxi a bohaté zkušenosti, ale také dlouhý seznam spokojených a věrných zákazníků nejen v České republice, ale také na Slovensku, v Rakousku a Německu.

Odbornost…

Odbornost našich úklidových služeb je skutečně komplexní, takže svým klientům nabízíme nejen ošetření podlah, ale také koberců nebo čalouněného nábytku. Rovněž se věnujeme čištění a leštění oken, výloh nebo prosklených stěn a fasád. Spolehlivě, přitom velmi úspěšně likvidujeme graffiti a plísně, přičemž všechny tyto služby realizujeme i ve výškách a obtížně dostupných místech. Samozřejmostí našich služeb je také pravidelný úklidový servis.

Dobře proto víme – lépe než kdokoliv jiný – že každý typ podlahy vyžaduje pravidelnou péči a technologicky přiměřené čištění. Odborná péče zásadním způsobem ovlivňuje kvalitu, vzhled i požadovanou odolnost podlahy, a tím pochopitelně i její životnost. Žádný rozumný majitel by neměl připustit, aby jeho podlaha byla podrobena neznámým čistícím metodám a technologiím, neboť nelze nikdy předem odhadnout, jaké negativní reakce mohou tyto látky mít na samotnou podlahu.

Pro A SERVIS a naše specialisty znamenají tato slova jediné. Metoda strojového čištění, kterou již roky úspěšně realizujeme – přináší podlahám jakéhokoliv typu kvalitní ošetření se vším potřebným pro dlouhodobé spokojené užívání. Díky tomuto odbornému systému získává náš klient špičkovou kvalitu, dlouhodobou spolehlivou ochranu a zároveň jistotu, že vynaložené investice se mu vícenásobně vrátí.

Základním…

Základním technickým předpokladem každého strojového čištění musí být pochopitelně stroj. V našem případě se jedná o speciální jednokotoučový stroj, který nabízí mnohé, zejména ale vyniká jednou skvělou schopností – dokáže s přehledem a vždy s vynikajícím výsledkem – generálně vyčistit každou podlahu a to do sebemenšího detailu. Nepostradatelným partnerem tohoto osvědčeného zařízení je účinná čistící chemie. V tomto případě doslova platí, že jeden bez druhého příliš nezmůžou.

Čistící chemie je vždy zvolena přesně dle konkrétního materiálu ošetřované podlahy, kvality jejího povrchu a úrovně znečištění. Jedná se o vyhodnocení, které je trvalou součástí odborné kvalifikace našich zkušených pracovníků. Klient určitě nemusí mít žádné obavy z chybné volby chemického prostředku, který by mohl podlahu jakýmkoliv způsobem poškodit.

Komplexní čištění je tedy vždy zahájeno důkladným strojovým vydrhnutím celé podlahové plochy. Během této technologické operace jsou systematicky uvolněny všechny nečistoty i mnohaletá zašlapaná špína, včetně mastnoty.

Veškerá…

Veškerá uvolněná nečistota, mastnota i biologické zbytky, kterými jsou např. vlasy a odumřelé kožní šupiny, se vzápětí stávají doménou extrémně silného třímotorového vysavače. Jeho unikátní sací výkon zcela spolehlivě tento „marast“ odstraní, včetně zbytků vody a čistící chemie, která zbyla na podlaze z předchozí operace drhnutí. Zde se jedinečným způsobem osvědčuje pružná hubice s širokými

gumovými lištami, která veškerou vysátou špínu a vodu bezpečně usměrní do sběrné nádoby vysavače.

Nyní ještě následuje pečlivé umytí podlahy čistou vodou. Důvod? Tímto způsobem je podlaha neutralizována, takže již nebudou hrozit žádné případné negativní účinky použité chemie. Konečné vyschnutí podlahy je závěrečným krokem čištění. Ano říkáme „čištění,“ neboť v této podobě ještě ke kvalitnímu ošetření podlahy něco podstatného chybí. Firma A SERVIS svým klientům totiž doporučuje,

aby každé hloubkové strojové čištění bylo zakončeno zakonzervováním, tedy voskováním. Bez tohoto technologického kroku je – byť skvěle a odborně vyčištěná podlaha – velice zranitelná.

Ničím…

Ničím nechráněný povrch podlahy se velmi rychle stává snadnou obětí – ať už omylem vylité tekutiny, nešetrného zacházení nebo otisků bot. Proto by rozhodně měla být podlaha ošetřena tzv. fluatačním nátěrem, který je odborně aplikován minimálně ve dvou až třech vrstvách. Většinou se jedná o matný nebo pololesklý průmyslový polymer, nebo-li ochranný vosk renomované německé značky PKD, který patří bezesporu k tomu nejkvalitnějšímu na úklidovém trhu služeb.

Průmyslový polymer vytvoří na podlaze kompaktní odolnou vrstvu, která vzápětí spolehlivě a dlouhodobě ochrání nejen jedinečný vzhled vaší podlahy. Ale přináší celou řadu skvělých vlastností. V první řadě se jedná o protiskluzovou ochranu, která garantuje bezpečnou chůzi bez obavy z podklouznutí. Jedná se o vlastnost, kterou nejvíce ocení senioři a rodiče dovádějících dětí. Další skvělou vlastnost představuje získání optimální pružnosti povrchu, takže podlaha jedinečným způsobem odolává mechanickým i chemickým atakům.

Odborně…

Odborně aplikovaný polymer rovněž skvěle eliminuje nepříjemné otisky, které zůstávají na podlaze po bosých nebo zpocených nohou. Jedná se vždy o nepříjemný estetický defekt, který se jinak na podlaze vyskytuje velice často, a mnoho majitelů s ním dlouhodobě a neúspěšně bojuje. Další důležitý faktor představuje skutečnost, že se navoskovaná podlaha mnohem lépe a bez námahy udržuje. Takže žádné zbytečné vynakládání času ani energie!

Důkazem všech těchto slov byla i nedávná objednávka firmy, která se úspěšně věnuje kosmetickému poradenství. Společnost sídlí na rušné ulici a má velice mnoho návštěvníků. I z tohoto důvodu vyžadovaly její podlahy odborné strojové hloubkové vyčištění. Díky spolehlivé strojové metodě naší firmy A SERVIS a našim zkušeným profesionálům, byly za několik hodin všechny podlahy poradenské kosmetické společnosti v dokonalém pořádku, přičemž – až dosud nešťastná majitelka firmy – obratem zářila spokojeností a štěstím.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *