tepování sedaček Praha

Díky strojovému čištění jsou naše koberce v perfektním stavu

Pokud hledáte nějakou formu na vyčištění koberce, tak bych pro vás měla tip. Nám se totiž nedávno povedlo koberec vyčistit od octa. Mám moc ráda saláty s octem a mísu s ním se mi povedlo vyklopit na zem. A to na koberec. A protože má ocet takovou divnou růžovou barvu, tak to bylo vážně hodně vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale nešlo to, pořád to bylo vážně moc cítit. tepování sedaček Praha

Potom mi kamarádka z práce poradila, ať to raději přenechám nějaké úklidové firmě, protože sama bych si mohla různými metodami čištění koberec i zničit. Ono když na koberec vezmete hrubý kartáč, tak můžete poškodit struktur vlasu. Takže jsem si její varování vzala k srdci a začala se dívat po nějaké úklidové firmě. Nechtěla jsem žádnou, která nabízela extrakční metodu čištění, protože s tím jsem měla zase hrozné zkušenosti já. Ještě, když jsem bydlela u rodičů, tak si ji jednou objednali a dopadlo to katastrofou. Takže jsem věděla, že je dobré se tomu vyhnout opravdu velkým obloukem.

cena čištění kobercůkde nechat vyčistit kobereckvalitní čištění koberců

A po přečtení jsem zvolila…tepování sedaček Praha

A po přečtení několika recenzí na internetu jsem se rozhodla pro tepování sedaček Praha, protože ta používala k čištění strojovou metodu čištění. Takže jsem měla alespoň nějakou záruku, že by to nemuselo dopadnout katastrofou. Navíc je na internetu všichni poměrně vychvalovali, tak jsem si řekla, to by mohlo být dobrý. Tak jsem jim zavolala a domluvila se s nimi na termínu. A rovnou jsem si nechala vyčistit koberce všude, když už jsem se rozhodla do toho investovat. A musím jejich práci opravdu vyzdvihnout, protože jsem s nimi byla moc spokojená. Koberec vypadal jako nový, odvedli prostě vynikající práci. Proto můžu tuto firmu všem jedině doporučit, protože jsou skutečnou špičkou ve svém oboru a chápu, proč o nich na internetu všichni tak básní.

rady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberecjak vyčistit koberec

Zaměstnanci byli…

Zaměstnanci byli navíc velmi milí a ochotní, vysvětlili mi jejich postup čištění a navíc říkali, že po použití jejich speciální kosmetiky se špína na koberci už tolik neusazuje. A je to pravda, protože od té doby, když se mi něco vylije na zem, jde to bez větších problému odstranit. Ani jejich cena mi nepřipadala příliš vysoká. A další výhodou je, že firma A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízí opravdu hodně služeb. Patří k nim čištění koberců, podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

čím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na kobercijak se zbavit skvrn na koberci

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *