koberce čištění Brno

Neváhej a jdi do toho !

Miluji sport, cvičení je můj životní styl. A protože se má člověk živit tím, co má rád a co ho baví, zbudoval jsem na menším městě posilovnu. Ani jsem nevěřil tomu, kolik lidí má zájem o cvičení a jak hojně bude využívaná. Moje přítelkyně u mě pracuje na recepci a provádí každodenní úklid. Jednoho dne mě upozornila, že i přes pravidelný úklid by bylo potřeba nechat vyčistit koberce. Nejen že jsou na něm fleky, zašlapané nečistoty, ale dezinfekce by mu taky prospěla. Ne že by se mi do to nějak moc chtělo, ale přítelkyně naléhala. Najít v našem městečku firmu, která by splňovala její požadavky bylo nemožné. Vyhledával jsem tedy na internetu firmy z blízkého okolí. Zaujala mě firma koberce čištění Brno,  která vyvinula svoji technologii čištění koberců a slibovala zázraky. Sice nebyla z blízkého okolí, ale inzerovala, že své služby provozuje je po celé České republice a že rádi přijmou i zakázku z menšího města.

Jak…

Jak jsem se dočetl, je to velká prosperující firma, která používá tzv. kotoučovou metodou čištění, která spočívá ve využití silného a velmi šetrného strojového vybavení, kterým je kotoučový stroj, který pomocí rotačních kartáčů zapracovává velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i velmi staré úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Jejich chemie působí také dezinfekčně a váže na sebe veškerou nečistotu a ničí mikroorganizmy, takže čištění je vhodné i k odstraňování roztočů, které mnohdy dráždí alergiky a to je přesně to, co jsem také chtěl. Zaslal jsem firmě poptávku s žádostí o zaslání cenové nabídky, reagovali okamžitě. Dohodli jsme se na termínu do týdne. Zaměstnanci firmy dojeli načas v dohodnutý den, prohlédli si prostor k čištění a pustili se do práce. Nanesli na celou plochu koberce aplikovanou značkovou chemii, a pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem.

Na…

Na konec se koberec vysál vysokotlakým vysavačem do sucha a díky tomu došlo k nabytí původního objemu koberce. Neboť tento výkonný vysavač jeho celou strukturu neobyčejně provzdušnil a příjemně oživil celkový vzhled. Koberec vypadal dobře, v celé posilovně to nádherně vonělo, od té doby je údržba koberce snadnější a i někteří návštěvníci si všiml, že je u nás „něco nového“.  Pochválit musím i zaměstnance. Přestože je práce fyzicky náročná, pracovníci  této úklidové firmy byli milí a vstřícní, nerad pracuji s nepříjemnými lidmi, což ale nebyl tento případ. Firmu můžu všem lidem, kteří poptávají službu čištění koberců, jedině doporučit.  Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh,fasád a odstraňování grafity. Myslím, že některou z jejich služeb ještě v budoucnu vyzkouším.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *