tepování sedaček Praha 10

Buďte připraveni na všechno

Mám v kuchyni koberec. Vím, že to není běžné a spousta lidí se tomu diví, ale mám ráda teplo od nohou a nerada chodím v bytě v papučích nebo jiné domácí obuvi. Musím přiznat, že i když se snažím sebevíc, občas mi na koberec něco ukápne. Jsem si vědoma toho, že je koberec nutné čas od času vyčisti. Z tohoto důvodu mám doma pořád pěnový čistič koberců a údržbě koberců se věnuji pravidelně, každý měsíc. Bohužel se mi tentokrát podařilo shodit na zem mísu s vyšlehamým těstem na piškot. Přestože jsem koberec čistila několikrát, celkový efekt nebyl dobrý. Protože jsem již delší dobu zvažovala, že nechám koberec profesionálně vyčistit, tato skutečnost mě donutila jednat. Začala jsem zjišťovala veškeré informace týkající se čištění koberců. Většina úklidových firem nabízí čištění klasickou metodou, kdy na povrch koberce nanesou saponát, nechají ho chvíli působit a koberec vysají. Tato metoda je rychlá a při tom levná, ale při tomto způsobu čištění se čistící prostředek nedostane k samé struktuře koberce, neboť zde chybí pečlivé vpravení do koberce a důkladné prokartáčování. A tak jsem hledala dál, něco lepšího.

Na…

Na internetu  mě zaujaly recenze firmy tepování sedaček Praha 10. Čištěním koberců se firma zabývá několik let, vyvinuli svoji vlastní zdokonalenou metodu kotoučového čištění. Tato metoda je účinná, protože se saponát spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce a při vysávání koberce navíc dochází k nabytí původního objemu koberce díky jejich vysokotlakému vysavači, který používají. Tato metoda je vhodná pro všechny druhy koberců, neboť měkké štětiny zaručují nepoškození vláken koberce a kromě všech nečistot bezpečně odstraní i jakékoliv zdraví škodlivé roztoče, alergeny a bakterie. Lidé jejich služby vychvalovali, přestože tato firma nepatří mezi ty nejlevnější. Ale to mi nevadilo. Zavolala jsem na jejich centrálu a objednala si termín čištění. Pracovník této firmy se doslavil v přesně dohodnutý čas. Na koberec nanesl čistící prostředek, který pomocí rotačních kartáčů zapracovával do koberce tak dlouho, dokud neodstranil veškeré nečistoty.

Nakonec…

Nakonec koberec pečlivě a prakticky do sucha vysál pomocí třímotorového vysavače. Po vyčištění koberec vypadal skvěle, přesně jak  inzerovali, navíc se koberec od vyčištění lépe udržuje. Tato firma nabízí svým zákazníkům řadu dalších služeb, mimo čištění koberců i mytí a voskování podlah, čištění čalounění, mytí oken a výloh, úklid denní a pravidelný úklid kanceláří,  úklid po stavebních činnostech, mytí fasád a odstraňování grafitů. Svoje služby provádí po celé České Republice, na Slovensku, v Rakousku a Německu. Veškeré potřebné informace najdete na internetu. Opravdu vám doporučuji se na jejich stránky podívat, já jsem jejich služeb určitě nevyužila naposledy.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *