tepování sedaček

Díky strojovému čištění může váš koberec opět zazářit

Zdravím, pokud uvažujete, že si necháte vyčistit koberce od nějaké úklidové firmy, tak vám ze své dobré zkušenosti doporučuji úklidovou firmu tepování sedaček. Používá totiž na čištění strojovou kotoučovou metodu, která si dokáže poradit s jakoukoli špínou. My měli problémy s naším kobercem v obýváku. Samozřejmě máme v kuchyni stůl, ale stejně raději jíme v obýváku u televize. A jednou se nám tam povedlo vyklopit misku s gulášem. Snažila jsem se to vyčistit, nakoupila na to speciální čisticí prostředky a tak dále a drhla a drhla koberec. Ale výsledků, jaké jsem očekávala, jsem nedosáhla. Furt to bylo vážně hodně vidět a zůstat to tak samozřejmě nemohlo. Takže jsem si sedla k internetu a začala hledat nějakou úklidovou firmu, která by si s tím poradila.

strojové čištění kobercůcena čištění kobercůkde nechat vyčistit koberec

Na internetu jsem narazila na…tepování sedaček

Na internetu jsem narazila na úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o., která měla vynikající reference a i jejich stránky na mě udělaly dobrý dojem. Tak jsem jim zavolala a vysvětlila jim, co je mým problémem. Byli hrozně milí, vše mi vysvětlili po telefonu. A sice jak probíhá jejich práce a na jakém principu funguje jejich kotoučový stroj. Poté jsme se domluvili na termínu, kalkulaci a ostatních náležitostech. Přijeli přesně na čas, dům si prošli a prohlédli, a poté se pustili do samotného čištění.

Přivezli s sebou velký kotoučový stroj, pomocí kterého následně začali zanášet speciálně namíchanou chemii do hlubších struktur koberce, aby její účinky byly co nejefektivnější. Nechali ji tam nějakou dobu, aby se chemie dostala opravdu do hloubky koberce. A pak ji vykartáčovali, aby se všechny nečistoty dostaly na povrch. Koberce následně vydezinfikovali a zbavili roztočů.

kvalitní čištění kobercůrady jak vyčistit koberectipy jak vyčistit koberec

My s jejich prací byli maximálně spokojení…

My s jejich prací byli maximálně spokojení, protože jsme se trochu obávali, že by na kobercích po čištění mohly zůstat fleky. Ale to se vám u kotoučové strojové metody nemůže stát. Naopak byste se měli vyhnout extrakční metodě, která právě tyto fleky způsobuje. Funguje na tom principu, že se do koberce vstříkne chemie. A to opravdu jen na krátkou chvíli. Takže se nedostane do hloubky, nestačí na špínu vůbec zapůsobit a koberec pak pořádně nevyčistí. Takže není vhodná.

Lepší je se obrátit na tuto firmu A SERVIS. A to i v případě, že potřebujete i jinou úklidovou službu. Nabízí i čištění podlah, odstranění starého vosku (polymeru) z podlahy a nanesení nové ochranné polymerové vrstvy, strojové čištění čalounění. Realizují denní a pravidelné úklidy domácností, kanceláří, rezidencí či firem. Provádí také čištění, leštění, mytí oken, mytí výloh a prosklených ploch, a to i ve výškách. Po dohodě čistí i žaluzie, lamely, rolety, a markýzy. Odstraňují nedovolené polepy, reklamní polepy, ochranné fólie, samolepky, bannery ze všech prosklených ploch.

jak vyčistit koberecčím vyčistit koberecjak odstranit skvrny na koberci

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *