Mytí výloh Praha

Čisté výlohy úspěšného zahradnictví a květinářství

Vlastním poměrně úspěšnou firmu, která už dlouhou dobu provozuje zahradnictví a květinářství. Směrem do ulice máme čtyři velké výlohy, přitom tři z nich jsou pravidelně pokryté různými letáky, plakáty, či samolepkami. Jednou se jedná o reklamu, jindy upozornění na jmeniny nebo slevové akce. S jejich údržbou a čistotou jsem tak již delší dobu nebyl spokojen. Podle mého názoru to zaměstnanci odbývali a této činnosti se věnovali jen povrchně. Tak jako minule – kus starého letáku překrýval nový, sklo bylo na mnoha místech ulepené, všude samé otisky prstů, špína a prach. Jednoduše, chtělo to radikální, ale zejména účinnou a rychlou změnu. S řešením mi pomohl můj bratr. Doporučil mi výloháře z retailové skupiny Mytí výloh Praha, s kterou má on velice dobré zkušenosti. Řekl mi, že s nimi mohu dokonce dohodnout pravidelný čistící servis jako má on, takže si potom mohu být jistý, že výlohy budou stále dokonale čisté a lesklé. A to samozřejmě bez toho, abych na čistotu výkladů musel myslet, a co chvíli organizovat jejich opětovné vyčištění.

Profesionální firma A SERVIS se samozřejmě spolehlivě o vše postará sama. Znělo to skutečně dobře a značně lákavě. Nemám rád zbytečné otálení, proto jsem obratem do firmy zavolal. Také nemám ve zvyku něco přehánět, ale společnost A SERVIS odvedla skutečně skvělou a rychlou profesionální práci. Vlastně jsme se o všem domluvili telefonicky, což se mi také vzápětí objevilo v e-mailu. Jednoduše řečeno, moje objednávka byla od samého začátku v těch nejlepších odborných rukou s dokonalým profesionálním přístupem. Tato firma se o čistotu a zářivý lesk našich výloh stará skutečně příkladně na základě uzavřené smlouvy. Dnes opravdu nemám s výlohami žádné starosti, což je velmi příjemný pocit. Mimochodem, společnost A SERVIS je firmou, kdy je klient vždy na prvním místě. Tato skutečnost je jí vlastní už třicet let, rozhodně se tedy nejedná o žádnou náhodu, ale o samozřejmou součást firemní filozofie. Když k nám měli odborníci firmy A SERVIS přijít poprvé, udělal jsem si na ně čas.

Zkrátka…

Zkrátka, chtěl jsem vidět na vlastní oči jejich čistící systém a technologický postup přímo v praxi. A udělal jsem dobře. Společnost využívá osvědčenou, dokonale fungující metodu, která spojuje tradiční přístup s moderním pojetím. Přitom vždy je na prvním místě spokojenost klienta a jeho důvěra. Je mi proto zcela jasné, proč společnost A SERVIS patří ve svém oboru k absolutní špičce. Svým zákazníkům tak kromě čištění a leštění oken, výkladů nebo prosklených stěn. Nabízí rovněž komplexní portfolio moderních úklidových a čistících činností. Veškeré tyto práce vždy realizují odborně vyškolení a zkušení pracovníci, kteří precizně ovládají technologické postupy všech čistících činností. Klientům je tak vždy garantován úspěšný a kvalitní výsledek. Kromě komplexního ošetření oken se tak jedná o kvalitní čištění a údržbu podlah, koberců nebo čalouněného nábytku.

Společnost A SERVIS profesionálním způsobem rovněž odstraňuje graffiti nebo agresivní plísně. Tato činnost je úspěšně doplněna o velice účinnou dlouhodobou prevenci. Odborní pracovníci jsou také pochopitelně držiteli příslušných licencí pro náročné čistící práce ve výškách. Kromě toho firma běžně čistí také žaluzie, rolety, markýzy, případně poskytuje smluvní pravidelný úklidový servis. Vždyť také všechny tyto odborné činnosti vyhledávají spokojení klienti jak v České republice, tak na Slovensku, v Rakousku a Německu. Když se nyní vrátím k tomu vůbec prvnímu čištění polepených výloh mé zahradnické firmy, musím konstatovat, že to byla skvěle zrealizovaná objednávka. Splňovala nejen všechny parametry odbornosti a špičkové kvality, ale navíc – ze strany pracovníků A SERVIS přitom nechyběla ani vstřícnost, ani úsměv. Jedná se, dle mého názoru o zjištění, které má z pohledu spokojenosti klienta často větší význam, než bezchybně provedený technologický krok.

Takže…

Takže, jak vše proběhlo? Pracovníci firmy A SERVIS se objevili před naším zahradnictvím přesně ve stanovený čas. Dobře viděli, jak se již na polepených plochách podepsalo slunce a počasí. Bylo tedy všem zcela jasné, že jejich ošetření už nesnese odkladu. Jelikož podobné práce jsou vlastně jejich denním chlebem – svou odbornou činnost zahájili ostrou korundovou škrabkou. Postupně a systematicky odstranili všechny staré polepy, přičemž pracovali velmi soustředěně a opatrně. Poškodit sklo, rám, či si dokonce poranit vlastní prsty, to zkrátka nepřicházelo v úvahu. Po této velmi pečlivě provedené etapě, přišel ke slovu tzv. rozmývák. Kterým celé výlohy precizně a detailně umyli. Jedná se o originální, vlastoručně namíchaný chemický prostředek.

Který tito odborníci vždy přesně namíchají dle konkrétních podmínek a potřeb. Klient přitom může být zcela klidný – rozmývák je vůči celé okenní nebo výlohové konstrukci zcela šetrný, takže nehrozí sebemenší riziko poškození. Poté již následovala etapa ve znamení pevné stěrky s pružnou gumovou lištou, která precizně odstranila ze všech výloh zbytky vody a použitého rozmýváku. Po krátkém vyschnutí výloh již mohla být zahájena finální operace celého technologického procesu – leštění. Díky čisté bavlněné tkanině a pevným pažím zkušených pracovníků byly naše výlohy pečlivě a trpělivě vyleštěny do vysokého zářivého lesku. Tato činnost mě velice zaujala, neboť se vůbec nejednalo o běžné leštění s nějakou okenou a starými novinami! Společnost A SERVIS  při leštění zásadně nepracuje s žádnými chemickými leštidly. Při každém leštění vždy použije prověřenou tradiční techniku tzv. suchého leštění, která má své kořeny právě v této firmě.

Velice…

Velice zjednodušeně řečeno – jedná se o prosté využití síly paží pracovníka firmy s použitím čisté a kvalitní bavlněné textilie. Zbytek je již pouze otázkou trpělivosti a zkušenosti. Tímto způsobem jsou okna nebo výlohy leštěny tak dlouho, pokud nejsou dokonale čisté a zářivě lesklé. Dlouholetá praxe plně potvrdila, že takto vyleštěná okna si zachovají dlouhodobě svou čistotu a vysoký lesk. Hladce vyleštěná skla totiž tak snadno neumožňují novým nečistotám ani prachu, aby se uchytily. Zcela jiná situace ovšem nastává při leštění pomocí chemických leštících přípravků. Vliv počasí a hlavně slunce způsobuje velmi rychlou proměnu chemického leštidla na skle – v silně lepící mikrofilm.

Jaký to má následný dopad na čistotu skel si jistě každý představí sám. Pro výlohy mé zahradnické a květinářské firmy je činnost společnosti A SERVISskvělým důkazem výhodné spolupráce. Odborní profesionálové této firmy se v dohodnutém časovém sledu precizně starají o špičkovou čistotu a zářivý lesk všech mých výloh. Díky jejich spolehlivé a poctivé práci se mohu plně věnovat jiným, mnohdy důležitějším povinostem ve firmě. Řeknu to ještě jinak a stručněji – se službami společnosti A SERVIS jsem naprosto spokojený a plně mi vyhovují!
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *