mytí linolea

Pokud chcete podlaze prodloužit životnost, je třeba jí věnovat kvalitní péči

V naší firmě nabízíme celou řadu služeb a jednou z nich je i čištění podlah, které bychom se v tomto článku chtěli více věnovat. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem, podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile byl povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Pak podlahu pořádně namočíme vodou, aby se vše neutralizovalo a necháme ji uschnout. Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Takže je velmi univerzální, proto s tím vyčistíme jakoukoli vaši podlahu. O tom se přesvědčili i naši poslední zákazníci.

Jednalo…

Jednalo se o čištění podlahy v jednom zverimexu, kde už podlaha byla velmi špinavá. Snažili se to nejdříve vyčistit sami, ale neuspěli. A tak se obrátili na nás a my se už o podlahu jejich prodejny postarali. Náš jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, se o vše postaral. Garantujeme vám, že naši zaměstnanci mají bohaté zkušenosti a používají jen ty nejnovější prostředky, takže se nemusíte bát, že by nedokázali splnit zadaný úkol. Proto i vaše podlaha může být opět ve skvělém stavu. Bohužel spousta lidí si myslí, že je když je s nimi méně práce než s koberci, že není třeba se o ně pořádně starat. Protože i podlahy s nedostatečnou péčí začnou brzy vypadat opotřebovaně a ztrácejí svou původní barvu. Je třeba při čištění používat i šetrných přípravků, aby nedošlo k poničení podlahy.

Pro…

Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Našim zákazníkům vždy po mytí linolea doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy a prodlouží se tak její životnost. A díky němu se vám bude podlaha udržovat perfektně bez větší námahy. A to je to, co každý chce – aby podlaha zůstala co nejdéle hezká, a to za nejméně dřiny.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *