jak čistit podlahu

Hledáte něco účinného na vyčištění podlahy?

Pracuji v nehtovém studiu jako manikérka a už delší dobu jsme si s ostatními říkali. Že by bylo opravdu potřeba něco dělat s naší podlahou. Byla už totiž opravdu špinavá a nevypadalo to vůbec hezky. A bylo potřeba, aby o to bylo postaráno. Přece jenom lidé za naše služby platí ne úplně malou částku, tak by to podle toho mělo u nás i vypadat. Ale taky jsme si uvědomovali, že se o to nedokážeme postarat sami, neměli jsme na to vhodné čisticí prostředky. Tak jsem se prvně podívala na internet. Nechtěla jsem někoho, aniž bych si ověřila, že odvádí dobrou práci. A po přečtení několika fór jak čistit podlahu jsem narazila na úklidovou firmu, která nabízí strojové čištění podlah a měla opravdu vynikající ohlasy. Takže jsem jim zavolala a domluvila si nimi termín čištění, kalkulaci a všechny ostatní náležitosti. Potom jsme se společně domluvili na termínu a finančním plánu.

Nebylo…

Nebylo to sice nejlevnější, ale všichni na internetu psali, že se to opravdu vyplatí, tak jsem usoudila, že se ta investice vyplatí. Navíc na mě udělali už dobrý dojem hned po telefonu. Nedělalo jim potíže přijet ve večerních hodinách, kdy u nás chodí minimum lidí. Zaměstnanci z A SERVIS předvedli precizní práci a po nečistotách nezůstaly jediné stopy. Dále mi doporučili pravidelné čištění. Protože je zde velká frekventovanost osob a bylo by lepší ji čistit každý rok. Nijak příliš mě přemlouvat nemuseli, vlastně to ani nedělali, protože jsem okamžitě rád souhlasil, protože jsem s nimi byla ve všech směrech velice spokojený. Dále jsem si od nich nechal podlahu i navoskovat hlavně kvůli protiskluzovému efektu, který ocenili úplně všichni. A lidi určitě taky, protože když pospícháte, tak je lepší pobíhat po podlaze, která neklouže.

Za…

Za mě mohu tuto společnost všem jedině doporučit, protože úklidových firem je spousta a najít mezi nimi tu. Která skutečně odvede kvalitní práci, není snadné, protože jich je na trhu hodně. Dále bych chtěla také vyzdvihnout chování zaměstnanců – byli velice milí a ochotní a byla s nimi efektní domluva. Jediné, před čím bych měla asi varovat, je cena jejich služeb. Ano, je vyšší, ale na druhou stranu firma odvádí opravdu vynikající práci. A používají opravdu drahé stroje a čisticí prostředky, tak člověk nemůže očekávat, že to bude opravdu levné. A navíc dosáhnout opravdu takových výsledků, za které stojí za to si připlatit. A jejich služby nabízí nejen po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *