tepování sedaček

Než vyměníte koberec za nový, nechte ho vyčistit strojovou kotoučovou metodou!

Již několik let jsem zaměstnán jako vedoucí menší pobočky cestovní kanceláře. V naší pobočce máme podlahovou plochu pokrytou kobercem, která po celou dobu mého zaměstnání nebyla vyměněna ani vyčištěna. V provozovně je prováděn klasický úklid. Koberec již nevypadal nejlépe, byly na něm stopy zašlapaných nečistot. Oslovil jsem tedy majitele a požádal o výměnu koberce s tím, že současný vzhled koberce nepůsobí reprezentativně. Nákup nového koberce byl z časových důvodů zamítnut. Bylo navrženo vyčištění koberce stávajícího. Bylo v mé kompetenci, kterou firmu si zajistím. Usedl jsem tedy k počítači začal pročítat různé informace týkající se čištění koberců. Tepování sedaček

Většina firem používá, jak jsem zjistil, k čištění extrakční metodu, která ale podle všeho není tak kvalitní, nepůsobí zde chemie v hluboké struktuře koberce. Zcela u ní chybí pečlivé vpravení a rozkartáčování. A po zaschnutí následně zůstávají nejen nevábné fleky, ale i nevzhledný tvar. Tato varianta je sice levnější, ale já raději volil kvalitnější služby.

jak mít dokonale čisté kobercekoberce bez roztočůkoberce bez skvrn

Rozhodl jsem se pro…tepování sedaček

Rozhodl jsem se, že nechám koberec vyčistit firmou tepování sedaček. Firma měla dobré recenze a provádí čištění novou kotoučovou metodou. Firma disponuje velmi kvalitním zázemím s odborně proškolenými a zdatnými pracovníky, prověřeným a moderním strojovým a nástrojovým vybavením a při své činnosti používá pouze nejkvalitnější čisticí kosmetické přípravky. A tak jsem je hned oslovil. Na můj email reagovali okamžitě, následně jsem je požádal o cenovou nabídku. Zaměstnanci firmy dojeli přesně v dohodnutý čas a po vyřízení nutných formalit se pustili do práce. Nanesli chemii na celou plochu koberce, tu nechali nějakou dobu působit pro správný efekt čištění. A pak začali koberec kartáčovat těžkým kotoučovým strojem s hustým kartáčem. To u nás trvalo poměrně dlouho, ale čistili tak dlouho, dokud koberec nebyl dokonale čistý.

obnova starého kobercelevné čištění kobercekoberec bez zvířecích chlupů

Až takto vyčistili celý koberec…

Až takto vyčistili celý koberec, pustili vysoce výkonný vysavač, kterým všechnu pěnu odsáli pryč. Koberec pak zůstal prakticky suchý. Musím říct, že koberec vypadal opravdu moc dobře. Jsem přesvědčen, že jsem vybral dobře. Účinnost a kvalita jejich technologie spočívá ve využití silného a přitom velmi šetrného strojového vybavení v podobě kotoučového stroje. Ten pomocí rotačních kartáčů zapracovává aplikovanou značkovou a velmi účinnou kosmetiku do koberce tak dlouho, dokud neodstraní veškeré i mnohaleté úporně do hloubky zašlapané nečistoty. Což vysvětluje, že i náš příšerný koberec byl potom čistý. Tato metoda je skutečně účinná, protože se tato kosmetika spolehlivě vkartáčuje až do samé struktury koberce.

Firmu můžu všem, kteří poptávají službu čištění koberců, jen a jen doporučit. Tato firma dále nabízí i čištění a voskování podlah, mytí oken a čištění čalounění, mytí výloh, fasád a odstraňování grafitů a také i odstranění plísní. Své služby realizují po celé České republice, na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Přijmou i zakázku z menšího města.  Vše potřebné o jejich službách najdete na internetových stránkách, stejně jako jsem našel já.

udržování koberců bez nečistotkoberce a jejich snadná údržbarychlé vyčištění koberce

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *