mytí okna ve výšce

Taky nemáte číslo na Aladina s létajícím kobercem? Tak se spolehněte na nanoimpregnaci

S kamarádkou jsme si chtěly otevřít palačinkárnu uprostřed města, a konečně se nám povedlo sehnat prostor. A to skvělý prostor, šlo i kárný prostor v osmém patře jedné administrativní budovy. Ale museli jsme to tam dát do pořádku, prostor potřeboval pořádně uklidit. A s okny bylo potřeba začít. Ale chtěly jsme, aby na otevření našeho podniku bylo opravdu vše dokonalé. Tak jsme se rozhodly, že si na to najmeme úklidovou firmu na mytí oken. Protože se nám je pořád nedařilo vyleštit, ať jsme dělaly, co jsme dělaly. Vyzkoušely jsme i několik rad z internetu, co tam lidi radily, ale nic nám nepomohlo. Alespoň ne tolik, abychom byly opravdu spokojené. Jsme holt obě šílené perfekcionistky. A tak jsme se podle recenzí rozhodly kontaktovat na firmu. Měla opravdu nejlepší ohlasy, lidi je opravdu moc vychvalovali. Tak jsme si řekli, že to bude to pravé. A jsme z nich doslova nadšené.


Práci…

Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům. Protože jsme na to měli vyhraněné jen určité termíny a byly jsme rády, že byli schopní se nám přizpůsobit. I když se jednalo o menší zakázku, protože se jednalo o mytí jenom pár oken, když se to tak vezme. Vyšli nám ve všem vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní. I cena nebyla nijak zvlášť hrozná. Jistě, počítejte s tím, že nejsou levní, ale opravdu se vyplatí do toho investovat. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky a zaměstnanci jsou skuteční profesionálové. Takže dosahují opravdu těch nejlepších výsledků. V okně se vidíte stejně jako v zrcadle.


Takže…

Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak je jasná volba, protože my se s nikým lepším. Kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken ve výšce rozhodně obracet nebudeme. Nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. Ještě jsme se při jejich hledání na jejich stránkách dočetli. Že nabízí celou řadu i dalších služeb, například čištění koberců a podlah, odstraňování plísní a graffiti, takže pokud poptáváte i něco jiného, tak tady máte vše na jednom místě a to se zárukou kvality. A jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. Pro více informací se podívejte na jejich internetové stránky.
A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *