mytí linolea

Strojové čištění je nejlepší metodou udržování čistoty vaší podlahy

Je sice pravda, že s podlahami je méně práce než s koberci a není nutné jejich čištění věnovat tak velkou péči jako u koberců. Jenže potom už to lidé mnohdy ženou do extrému, že se o podlahy nestarají prakticky vůbec. A pak dochází k jejich velkému znečištění. A pokud se o ně někdo v lepším případě stará, tak doporučujeme nečistit je levnými čisticími prostředky nebo je dokonce kartáčovat obyčejnými kartáči.  Nekvalitní štětiny by totiž mohli podlahy poškrábat a poničit. Podlahy jsou totiž náchylné na poškrábání, takže pokud je budete drhnout ledabylým kartáčem, nemůže to dobře dopadnout. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v čínské restauraci. V gastronomických podnicích je velice důležité, aby vše bylo velmi čisté, a to především kvůli hygieně. Takže měli svůj vlastní úklidový personál, ale také si jednou zač nechávali podlahu profesionálně čistit. Ale s předešlou firmou nebyli již spokojeni, tak se obrátili na nás. Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii.

V…

V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit. Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlahy. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy.

Na…

Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk, tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale je díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí. Jsme rádi, že se nám povedlo mytí linolea podle představ našich klientů a stali se našimi pravidelnými zákazníky. Není lepší vizitka pro firmu než spokojený zákazník. Takže pokud poptáváte kvalitní čištění podlah, neváhejte a kontaktujte nás. A i jinou úklidovou službu – nabízíme i čištění koberců, mytí oken, výloh a všech možných skelných povrchů, a to i ve výškách, a odstraňování plísní a graffiti. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *