voskování podlah

Díky voskování bude Vaše podlaha zase zářit

I když jsou podlahy praktičtější než koberce z hlediska jejich udržování, tak i tak je potřeba jim věnovat pozornost a pečovat o ně. Rozhodně nejhorší je čistit je hrubými nekvalitními kartáči, protože nekvalitní štětiny by mohly podlahu poškrábat a poničit. Naší poslední zakázkou bylo čištění podlah v jedné manželské poradně. Nevěděli si s čištěním rady, a tak se rozhodli využít našich služeb. U nás ve firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. si zakládáme na používání jen těch nejmodernějších technologií a kvalitních kosmetických přípravků. Protože šlo o čištění běžných nečistot a obnovení vzhledu podlahy, veškeré nečistoty pustily už při použití první chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. voskování podlah

kartáčování podlahjak obnovit podlahuna co si dávat pozor při mytí

Naše úklidová firma…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích, protože kyselá chemie je velmi agresivní. Ale za to zase dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít a nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah, protože v těchto případech je zapotřebí šetrného materiálu, což je právě chemie zásaditá. Použití kyselé chemie při čištění ne tolik závažných nečistot by totiž mohla podlahu poškodit.

levné čištění podlahrychlé vyčištění podlahykvalitní čištění podlahy

Po čištění podlah…voskování podlah

Po čištění podlah je vždy dobré je zakonzervovat nanesením fluatace, což je průmyslový polymer, jednoduše řečeno voskování podlah. Proto to vždy našim zákazníkům doporučujeme. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu dáváme převážně pololesklý vosk. Tento vosk máme dlouhodobě osvědčený a máme s ním výborné zkušenosti. Vosk musíme do podlahy vetřít dvakrát až třikrát tak, aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluzový efekt. Díky tomu vaše podlaha nebude jen dlouho čistá a krásná, ale díky protiskluzovému efektu vytváří bezpečnější prostředí a snižuje hrozbu uklouznutí.

To se zalíbilo i našim zákazníkům, tak si jej na podlahy nechali nanést. Naše služby realizujme po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku.  Pro více informací se podívejte na naše internetové stránky, či nás neváhejte kontaktovat.

mytí pomocí kotoučového strojepoužití kyselé chemie na podlahypoužití zásadité chemie na podlahy

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *