čištění podlah

I mastnota lze z podlahy opravdu vyčistit

Dobrý den, řekla jsem si, že napíšu recenzi na úklidovou firmu. Od které jsem si nechala vyčistit podlahu. Nedávno jsem měla vyrážku na obličeji a moje sestra mi doporučila, ať si jej promazávám mrkvovým olejem. A musím říct, že to vážně zabíralo. Ale jednou se mi tu lahvičku povedlo vylít na zem. A mrkvový olej má hnědou barvu, což na mí světlé podlaze bylo vidět. Snažila jsem se to vyčistit, ale v jemných záhybech podlahy to bylo pořád hodně vidět. Tak jsem si na to zavolala úklidovou firmu. Hledala jsem dlouho na internetu, abych si pořádně pročetla všechny recenze a diskuze, aby to nebyly zbytečně vyhozené peníze. A nakonec jsem se obrátila na úklidovou firmu. Měla opravdu vynikající recenze a na všech diskusních fórech o nich psali opravdu dobře. Z čehož jsem byla nadšená, že mají s někým dobré zkušenosti alespoň lidé na internetu. Tak jsem jim zavolala a vše s nimi ohledně čištění podlah domluvila.

A…

A byla jsem s jejich prací opravdu moc spokojená. Podlaha byla nádherně vyčištěná, vypadala pomalu ještě lépe, než když jsem si ji pořizovala. Dále mi doporučili nechat si podlahu zakonzervovat. Nanesli matný vosk, po kterém podlaha vypadala ještě lépe a výhodou byl i protiskluzový efekt. Z výsledku jejich práce jsem naprosto nadšená, vše proběhlo tak jak mělo a zaměstnanci byli navíc velmi milý a ochotní. Což je určitě obrovskou výhodou, protože nerada pracuju s někým, kdo je nepříjemný nebo je s nimi horší domluva. I když nabízí dobré služby. Celkově není nic, co bych jim mohla vytknout. Někoho možná zaskočí jejich cena, ale odvedli fakt vynikající práci, takže já nemám s tím žádný problém.

 

Dokud…

Dokud jsem s produktem či servisem spokojená, jsem pro to si za to připlatit, navíc po jejich vyčištění zůstala podlaha ve skvělém stavu opravdu dlouho. Takže se to ve výsledku vyplatilo i finančně a já už s jejím udržováním nemám prakticky žádnou práci a pořád vypadá skvěle, takže za sebe mohu tuto firmu jedině doporučit. Je pravda, že firma je trochu dražší, ale výsledek jejich práce za to stojí a výsledky jsou dlouhodobé, proto se rozhodně vyplatí do toho investovat. Nabízejí i celou řadu dalších služeb jako je například čištění koberců, umývání oken a výloh, odstraňování plísní a graffiti. Takže je vidět, že se ve svém oboru opravdu vyznají, mají široké pole působnosti. Takže až budu do budoucna zase něco potřebovat, určitě se obrátím pouze na ně. A své služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *