jak čistit podlahu

I čištění podlah může jít jako po másle

Nedávno jsme s manželem konečně splatili hypotéku, kterou jsme měli na náš dům, tak jsme si řekli, že si ho více předěláme podle svého. A náš dům měl jedno patro a pak ještě něco jako půdu, ze které jsme se rozhodli udělat podkrovní pokoje. A až bylo vše hotovo, tak bylo potřeba nechat pořádně vyčistit podlahy. A řekli jsme si, že bude nejlepší, když si na to najmeme nějakou firmu. Takže jsme si sedli k počítači a začali pátrat. A netrvalo to dlouho a našli jsme webové stránky firmy. Měla na diskusních fórech vynikající hodnocení, všude to byla jen samá pozitivní recenze, tak jsme měli jistotu, že to čištění nebude promrhaná investice. Kontaktovali jsme proto zaměstnance a domluvili si s nimi termín čištění. Zaměstnanci působili hodně odborně a profesionálně, takže se mi docela ulevilo a měl jsem jistotu, že chvála na internetu byla opodstatněná.

A…

A po této zkušenosti musím říct, že firma odvádí perfektní práci. Na čištění měli velký kotoučový stroj, který dokázal z podlahy dostat veškerou špínu a jeho štětiny byly zároveň i šetrné, takže nedošlo k poškrábání podlahy. Byla jako nová, krásně lesklá. Nechali jsme si ji od nich i navoskovat, aby vydržela čistá déle a další výhodou tohoto vosku je i protiskluzový efekt, což je velmi praktické, protože někdy jsme líní nosit papuče a v ponožkách podlaha může podkluzovat, ale teď ne. Podlaha je po jejich práce skutečně ve skvělém stavu. Vypadala skutečně jako nová, prostě jakoby ji očistili živou vodou. Opravdu je doporučujeme, protože je to rozhodně lepší, než si kupovat nové, pokud se vám vaše podlahy zdají už omšelé. Dozvěděla jsem se, že tyto kotoučové stroje se používají mimo jiné i na čištění linolea, plavoucí podlahy i dlažbu.

Tímto…

Tímto bych chtěla všem jejich čištění podlah doporučit, protože odvedli opravdu skvělou práci a já i manžel si je nemůžeme vynachválit a moc jim za jejich práci děkujeme. Zaměstnanci byli navíc velice milí, velice dobře se nám s nimi pracovalo. Mají příjemné a profesionální vystupování, snaží se vám ve všem vyjít vstříc a domluva s nimi je naprosto bezproblémová. Nemusíte se bát, že by došlo k přesouvání termínu nebo k nějakým dalším nedorozuměním. Je na ně opravdu spolehnutí. A nabízí i celou řadu dalších úklidových služeb, které do budoucna určitě rovněž vyzkoušíme. Pro více informací o jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. Jsem se jistá, že tam najdete vše, co byste z úklidových služeb mohli potřebovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *