mytí oken

Jak získat perfektní výsledek ?

Spolu s kamarádem jsme si otevřeli kadeřnický salon a máme to štěstí, že se nám opravdu daří, protože naše služby jsou ve městě opravdu žádané. Ale podle toho je taky potřeba, aby náš salon neustále vypadal v dobrém stavu. A naše okna a výloha nám už připadala matná a taková ušmudlaná. Tak jsme si řekli, že si je necháme pořádně umýt a vyleštit od nějaké úklidové firmy. Ale s žádnou jsme doposud neměli zkušenosti, takže bylo se potřeba poradit se strejdou googlem. A tak jsme se podle recenzí rozhodli obrátit se na ně. Měla opravdu nejlepší ohlasy, takže jsme tak měli alespoň nějakou záruku, že by to mělo dobře dopadnout. A byli jsme opravdu moc spokojení, protože odvedli perfektní práci ve všech ohledech. Okna se opravdu leskla jako zrcadlo. Až se musíme smát, kolik lidí kouká do výlohy, když jde kolem a prohlížejí se v ní.

Se…

Se zaměstnanci firmy jsme opravdu spokojeni. Jsou i proškoleni, aby pro ně nebyl problém umýt okna i ve špatně dostupných místech a ve výškách. Čas mytí navíc dokázali přizpůsobit našim požadavkům, abychom měli volno a nepřišli jsme o klienty. Ve všem nám vyšli vstříc a chovali se velmi profesionálně a jejich celková organizace ohledně splnění práce byla perfektní. Jediné, na co bychom měli asi upozornit, je cena jejich služeb. Nejedná se o úplně nejlevnější firmu, ale zase si myslím, že jejich cena je zcela oprávněná. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, které samy o sobě nejsou nejlevnější, navíc při takové práci jsou potřeba zkušenosti a fyzická síla a hlavně i nemít závratě, takže když to všechno sečtete, tak to není zrovna nejjednodušší práce a měla by být po právu oceněna. Navíc to není drahé tolik, že byste si řekli, že je to vyloženě nadsazené.

Podle…

Podle nás je to v pořádku.  Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. Oni nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním, kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. Co bych ještě chtěl zmínit, tak že nabízí i řadu dalších služeb. Takže pokud poptáváte i něco jiného, jako třeba čištění koberců nebo podlah, tak se rovněž můžete obrátit na ně. Já osobně začala jejich služby využívat i pro svou vlastní domácnost a ušetřím si tak spoustu času a vypadá to mnohem lépe. Než kdybych se s tím rozčilovala já sama. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *