mytí oken

Je to skutečná úleva, když nemusíte myslet úplně na vše. Mytí oken

S manželem a dětmi žijeme ve dvougeneračním domě v okrajové části města. Je tu krásně. V blízkosti máme les, kde se ráda s rodinou procházím. Manžel je hodně pracovně vytížený a já se snažím při mateřské dovolené si něco přivydělávat. Byť je to těžké, protože nemáme hlídací babičky a chůvám je svěřovat nechci. Již delší dobu jsem se přemlouvala, že udělám kompletní úklid a mytí oken v celém domě. Tak jsem se do toho pustila.

dlouhotrvající efekt mytí okenefekt mytí oken impregnace impregnace oken

Začala jsem prvním oknem…mytí oken

Začala jsem prvním oknem v přízemí. Okno byla velmi zanesené, a to i spadem z okolí či smůlou, a nedalo se to pořádně umýt. Myslela jsem si, že se zblázním. Protože jsem si uvědomila, kolik oken mám ještě před sebou. Odpoledne mě navštívila známá, tak jsem ji poprosila o radu, jak na okna vyzrát a ona mě místo nějakých čistících přípravků přímo poradila úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. Znělo to jako zajímavá příležitost. Tak jsem si začala o této firmě zjišťovat více.

mytí okenních tabulímytí parapetůmytí žaluzií

Recenze, na které jsem narazila…

Recenze, na které jsem narazila, byly velmi pozitivní a když jsem se podívala na ceník jejich služeb a představila si, kolik času a úsilí bych musela vydat sama, neváhala jsem a ihned jsem firmu kontaktovala. S velmi milou paní jsem po telefonu všechno domluvila a do týdne byli zaměstnanci firmy u nás doma. Dva mladí páni odvedli perfektní práci. Nejen že byly velmi příjemní, ale především pracovali rychle, pečlivě a vše po sobě uklidili. Hlavně byli slušní a poctiví, takže jsem se ani nebála se jít projít s dětmi ven. Okna jsou krásně čistá ještě teď, a to už jsou nějaké tři měsíce po jejich návštěvě. Za mě a mou známou, která s firmou spolupracuje ještě delší dobu, mohu jen říci, že lépe jsme si vybrat nemohly. Je to skutečná úleva, když nemusíte myslet úplně na všechno.

mytí okenní rámůspolehlivá firma na mytí okenpravidelné mytí oken

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *