čištění fasád

S dnešním vývojem technologií je nejlepší přenechat mytí oken profesionálům

Naše maminka měla slavit padesátiny, a my se sestrou jsme jí slíbily, že ji pomůžeme s organizací a tak dále. Bydlí ve velkém domě, takže se oslava měla konat tam a my jí chtěly pomoci i s úklidem. A když jsme si myslely, že je vše v pořádku, tak řekla, že se chce ještě pustit do mytí oken. Ale to se nám bohužel umýt podle jejích představ nepovedlo. Ona se tedy taky snažila, ne že ne. Ale s výsledkem zkrátka nebyla spokojená. A protože je na úklid skutečná perfekcionistka a hned začala s řečmi, že do domu s tak špinavými okny přece nemůže pozvat tolik lidí. Věděly jsme, že je zbytečné jí říkat, že povídá hlouposti a hádat se s ní, tak jsme si řekly, že si na to najmeme nějakou úklidovou, ale neměly jsme se žádnou zkušenosti. Proto jsme si i s ostatními sedli k počítači a hledali takovou firmu, která by se toho zhostila. A tak jsme se podle recenzí rozhodli. Lidi je docela vychvalovali, tak jsme si řekli, že to vyzkoušíme.

Přece…

Přece jenom ta cena nebyla taková pálka, že bychom se měli chytat za hlavu, kdyby to nedopadlo podle našich představ, a aspoň jsme si pak s bráchou mohli říct, že jsme pro to udělali všechno. A něco vám povídám. Nedopadlo to podle našich představ. Naopak, naprosto předčili naše očekávání, protože v tak dobrý výsledek jsme ani nedoufali. Práci provedli rychle a bez nejmenších komplikací. A okna byla skutečně nádherně umytá, a udělalo to dojem i na naši mamku, a můžu vám říct, že když mamka o někom řekne, že zvládl úklid jakéhokoli druhu líp než ona, tak už je to vážně skutečná poklona. Používají opravdu ty nejlepší čisticí prostředky, které jsou dostupné, takže je jasné, že to musí dopadnout dobře.

A…

A samozřejmě je neseženete v běžných drogériích. Takže pro ty, kteří hledají kvalitní servis na mytí oken, tak je jasná volba, protože my se s nikým lepším, kdo nabízí mytí oken, dosud nesetkali. A už ani nesetkáme, protože se už na nikoho jiného s mytím oken rozhodně obracet nebudeme. Oni nám totiž zařídí vše, co potřebujeme. Doufáme, že přidáním této naší zkušenosti pomůžeme ve výběru ostatním. Kteří poptávají mytí oken a jiných úklidových služeb. Co bych ještě chtěla zmínit, tak že nabízí i řadu dalších služeb, takže pokud poptáváte i něco jiného. Jako třeba čištění fasád nebo podlah, tak se opět můžete obrátit na ně, protože věřme, že jejich ostatní služby jsou stejně kvalitní. My od té doby začali doma využívat i jejich čištění koberců a je to stejně kvalitní, jako jejich mytí oken. Jsme s nimi spokojeni v každém ohledu a opravdu je můžeme jedině doporučit. Zaměstnanci jsou navíc velice milí a byla radost s nimi spolupracovat. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *