mytí oken

Je to skutečná úleva, když nemusíte myslet úplně na vše.

S manželem a dětmi žijeme ve dvougeneračním domě v okrajové části města. Je tu krásně. V blízkosti máme les, kde se ráda s rodinou procházím. Manžel je hodně pracovně vytížený a já se snažím při mateřské dovolené si něco přivydělávat. Byť je to těžké, protože nemáme hlídací babičky a chůvám je svěřovat nechci. Již delší dobu jsem se přemlouvala, že udělám kompletní úklid a mytí oken v celém domě. Tak jsem se do toho pustila. Začala jsem prvním oknem v přízemí. Okno byla velmi zanesené, a to i spadem z okolí či smůlou, a nedalo se to pořádně umýt.

Myslela…

Myslela jsem si, že se zblázním. Protože jsem si uvědomila, kolik oken mám ještě před sebou. Odpoledne mě navštívila známá, tak jsem ji poprosila o radu. Jak na okna vyzrát a ona mě místo nějakých čistících přípravků přímo poradila úklidovou firmu. Znělo to jako zajímavá příležitost. Tak jsem si začala o této firmě zjišťovat více. Recenze, na které jsem narazila, byly velmi pozitivní. A když jsem se podívala na ceník jejich služeb a představila si, kolik času a úsilí bych musela vydat sama, neváhala jsem. A ihned jsem firmu kontaktovala.

S velmi…

S velmi milou paní jsem po telefonu všechno domluvila a do týdne byli zaměstnanci firmy u nás doma. Dva mladí páni odvedli perfektní práci. Nejen že byly velmi příjemní. Ale především pracovali rychle, pečlivě a vše po sobě uklidili. Hlavně byli slušní a poctiví, takže jsem se ani nebála se jít projít s dětmi ven. Okna jsou krásně čistá ještě teď, a to už jsou nějaké tři měsíce po jejich návštěvě. Za mě a mou známou, která s firmou spolupracuje ještě delší dobu. Mohu jen říci, že lépe jsme si vybrat nemohly. Je to skutečná úleva, když nemusíte myslet úplně na všechno. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *