čištění zimní zahrady

Každý vidí smysl života někde trochu jinde. Čištění zimní zahrady

Jsem si vědoma toho, že náš život není věčný, proto se snažím dělat jen ty věci, které pro mne mají smysl. Ne vždy to vyjde, ale je to o tom, aby si to člověk uvědomil a začal s tím něco dělat. Od jisté doby se proto nezabývám činnostmi, které mě brzdí v tom, co dělám ráda a čím se cítím potřebná. Pracuji ve zdravotnictví. A nejvíce mě potěší příběhy lidí, které díky nám dopadají dobře. Tedy, že jsme schopni zlepšit kvalitu života našich pacientů. Baví mě pomáhat lidem. Na druhou stranu si i pomáhat nechávám. V poslední době jsem se rozhodla využívat úklidových služeb u nás v rodinném domě. Rozhodla jsem se, že odborníkům přenechám péči o okna, kterou jsem dosud dělala dvakrát do roka. Ale očividně to nestačilo. čištění zimní zahrady

mytí oken v kanceláříchmytí oken ve firmáchmytí oken v domácnostech

Díky mému hledání jsem našla…čištění zimní zahrady

Díky mému hledání a pídění se po firmách jsem se dostala ke společnosti A SERVIS LIPKA, s.r.o. Jsem si vědoma toho, že chtějí svým zákazníkům nabízet ty nejlepší služby jako čištění zimní zahrady, které jsou dostupné a reálné. Z toho důvodu sledují trendy a neustále své služby vylepšují a zdokonalují. Vedle detailně odzkoušených účinných technologií spolehlivým týmem pracovníků, je stejně důležitý výběr kvalitních značkových přípravků a pomůcek. A to se samozřejmě týká i flexibility a možnosti nastavení cyklického opakování mytí a ošetření skel.

kompletní mytí okenmytí prosklených plochmytí skel

Mytí skel…

Mytí skel proto spočívá v poctivém provedení za pomoci špičkových čistících produktů, ale vlastní leštění je již bez použití leštidel. A to z toho důvodu, že mají za následek neestetické šmouhy a skvrny. Společnost proto zásadně provádí leštění tzv. trikem suchého leštění, které zaručuje stálost vyleštěných skleněných ploch. Na takto připravený skleněný povrch jsem si nechala nanést a rozetřít hydrofobní impregnaci GlasProtect. Vzniklá nano vrstva se naposledy vyleští do vysokého lesku. Efektivnost a ekonomičnost spočívá v tom, že teď již při dalším mytí nebude třeba čisticích prostředků, ale pouze stačí omytí čistou vodou. Nano vrstva spolehlivě zabezpečí shlukování špíny do kuliček vody a je samospádem či ostatními povětrnostními vlivy, bez zanechání špinavých stop a fleků na skle, odváděna pryč. Tuto ochranu skel mám nanesenou více než rok a opravdu svou funkci stále plní.

mytí oken a dveřímytí oken ambulancemytí oken ordinace

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *