čištění podlahy

Pokud chcete podlaze prodloužit životnost, pozvěte si profíky. Čištění podlahy

V naší firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o. nabízíme celou řadu služeb a jednou z nich je i čištění podlahy, které bychom se v tomto článku chtěli více věnovat. K úspěšnému strojovému čištění podlah používáme kotoučový stroj, který zajistí detailní a hloubkové vyčištění. Postupujeme následujícím způsobem. Podlahu nejdříve kvalitně vydrhneme pomocí velmi účinné čistící chemie. Jakmile je povrch důkladně vykartáčován, následuje odsátí veškerých nečistot, mastnot a vlhkosti vysoce výkonným vysavačem, na kterém je napojena hubice s gumovými lištami. Poté podlahu ještě jednou namočíme čistou vodou, aby se neutralizovala od zbylého chemického roztoku a necháme doschnout.

obnova zašlé podlahyhloubkové vyčištění podlahyneagresivní chemie na podlahy

Kotoučový stroj a…čištění podlahy

Kotoučový stroj, který pro strojové čištění podlah využíváme, je jediným přístrojem, který dokáže detailně a generálně vyčistit jakýkoliv druh podlahy. Tento jednokotoučový stroj o váze 50 kg s přítlakem na kotouč s průměrem cca 45 cm, využíváme k čištění podlah jako jsou dlažby, linolea, marmolea, plovoucích podlah, betonových podlah, litých podlah nebo kameninových podlah. Garantujeme Vám, že naši pracovníci jsou řádně proškoleni a profesionálové, kteří ke své práci používají vždy kvalitní přípravky a pomůcky. Je třeba při čištění používat i šetrných přípravků, aby nedošlo k poničení podlahy. Pro strojové čištění podlah je důležité používat kvalitní šetrné čistící chemie. Pro podlahu je důležité, aby chemie byla co nejšetrnější a splnila požadovaný cíl. čištění podlahy

schopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržbyaby podlaha vydržela dlouho jako nová

Naše úklidová firma…

Naše úklidová firma k hloubkovému čištění podlah používá vždy zásaditou chemii. V některých případech používáme kyselou chemii, ale to jen při čištění podlah po stavebních činnostech a rekonstrukcích. Kyselá chemie je velmi agresivní a dokonale odstraní z povrchu podlah veškeré vápenaté a cementové závoje, zbytky stavebních nečistot a povlaků. Pro jiné čištění ji nelze použít. A nedá se použít ani při čištění po stavebních pracích v případě přírodních a kamenných podlah. Našim zákazníkům vždy po čištění podlah doporučíme, aby si nechali podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění podlahy.

Naposledy jsme čistili podlahu v jednom fitness centru, kde si s vyčištěním už sami nevěděli rady, tak se rozhodli využít našich služeb. Vše jsme tedy vyčistili podle výše popsaného postupu a jsme moc rádi, že byli s naší prací spokojeni. Pokud se chcete dozvědět více o našich službách, podívejte se na naše internetové stránky. Jsme zde pro vás.

kartáčování podlahyzašlá podlaha a co s níco dělat s podlahami

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *