Impregnace podlah

Chcete krásnou podlahu, o kterou byste se zároveň museli co nejmíň starat? Impregnace podlah

Ať už se rozhodne pro koberce nebo pro plovoučku, je nutné o ně pořádně pečovat. Nejenže pravidelným čištěním prodloužíte životnost podlahy, ale zbavíte ji i nečistot a bakterií. A skutečného vyčištění nedosáhnete pomocí klasických čisticích prostředků, které zakoupíte v drogerii. Ty bohužel nejsou stavěné na opravdu kvalitní hloubkové vyčištění, ale jen na klasickou běžnou dezinfekci. Takže je opravdu lepší jednou za čas investovat do profesionálů, pokud chcete, aby vaše podlaha byla v opravdu hezkém stavu. A o někom bychom věděli. Jsou to zaměstnanci z úklidové firmy A SERVIS LIPKA, s.r.o. Máme totiž s nimi skvělou zkušenost. Podlaha je po čištění perfektní a bez nečistot. Firma má s čištěním podlah dlouholeté zkušenosti. Impregnace podlah

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Naše podlaha…

Naše podlaha ve zdravé výživě už na tom byla opravdu zle. Samozřejmě jsme ji pravidelně vytírali, ale rozhodně to nebyla dostatečná péče na to, aby byla podlaha neustále hezky čistá. Vydezinfikovaná ano, ale rozhodně ne krásně čistá a už ne vyčištěná tak, aby vypadala jako nová. Podlaha už byla opravdu zašlá a bylo nám jasné, že my sami si s tím jen tak neporadíme. A tak jsme si řekli, že se obrátíme na nějaké odborníky. Ale nikoho jsme neznali, tak jsme prvně nějakou dobu hledali na internetu. A myslím, že líp jsme si opravdu vybrat nemohli, protože lidi z firmy předčili naše očekávání. A to není všechno, protože díky jejich vosku nám krásně vyčištěná podlaha vydrží co nejdéle. Opravdu se vyplatí nechat si podlahu zakonzervovat nanesením fluatace – průmyslového polymeru – voskování podlahy.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Impregnace podlah…

Impregnace podlah je taktéž pro ostatní podlahy dobrou investicí. Tímto způsobem se zajistí, že již nedojde k hlubšímu znečištění dřevěné podlahy. Na podlahu prý dávají převážně pololesklý vosk. Vosk do podlahy vetřou 2-3x, tak aby se vytvořila kompaktní vrstva, která zajistí podlaze pružnost, elasticitu, protiskluz. Používají kvalitní německý pololesklý vosk PKD – odolný polymer s dobrou životností. Tento polymer má řadu výhod, například: na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti skluz, podlaha se díky němu mnohem lépe udržuje a velmi výrazně prodlouží životnost podlah. Navíc vám udrží podlahu i déle čistou, už není potřeba ji tak často umývat, protože se na ní nečistoty již tolik neusazují.

Navíc zaměstnanci byli velice milí, zdvořilí a profesionální. Takže mě nenapadá nic, co bych jim mohla vytknout. Někomu by mohla vadit cena jejich služeb, protože se nejedná zrovna o nejlevnější firmu, na jakou byste mohli narazit. Ale i tak se rozhodně vyplatí do ní investovat. Na druhou stranu používají opravdu špičkovou technologii a člověk nemůže očekávat, že to bude úplně levné. Pokud chcete vědět více, doporučuji se podívat na jejich internetové stránky.

přípravky na čištění podlah jak vyčistit podlahučištění dřevěných podlah

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *