frekvencni menic

Frekvenční měniče Kinedrive X550 s ochranou proti vodě

Věděli jste, že frekvenční měniče dokáží pracovat iv pořádně nehostinném prostředí? Představíme vám frekvenční měniče VYBO Electric řady X550 s konstrukcí odolnou vůči vodě, které je možné provozovat například i v nekrytých prostorách.

V rámci různých segmentů průmyslu se setkáváme is různými požadavky našich klientů. Rozdílné podmínky například dřevozpracujícího průmyslu, farmaceutického průmyslu či jiných segmentech jsou mimořádně výrazné. Zatímco například v případě dřevozpracujícího průmyslu je často důležitá ochrana proti explozích, v případě jiných segmentů je zas rozhodující ochrana zařízení vůči vodě. Ve výbo Electric jsme schopni dodat zařízení s voděodolnou konstrukcí, které lze využívat pro různé účely. Samozřejmě, výjimkou nejsou ani frekvenční měniče s krytím IP65.

Pokud hledáte frekvenční měniče se skutečně pokročilou ochranou vůči externím vlivům, určitě nepřehlédněte frekvenční měniče řady X550, které jsou odolné vůči prachu a stříkající vodě dle certifikace IP65. Velkou výhodou těchto frekvenčních měničů je nejen spolehlivý provoz ale i integrovaný EMC filtr, PID provoz, časovače a ochranné funkce.

Frekvenčním měničem řady IP65 nechybí samozřejmě ani plynulá regulace ani celou řadu dalších funkcí. Jsou zkratka tak kvalitní, jako ostatní typy frekvenčních měničů, umožní vám také krátkodobé přetížení elektromotoru do 20%. Oproti jiným frekvenčním měničem ale nabízejí příjemný bonus v podobě odolné konstrukce, a právě na tu se zaměříme.

Hlavní doménou frekvenčních měničů X550 je, jak jsme již zmínili, odolnost vůči prachu a stříkající vodě. Díky tomu se hodí například i pro zařízení určená k potápění. Kromě toho si své uplatnění najdou při vzduchotechnice, čerpadlech, případně při řezacích a odstředivých strojích.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *