frekvencne menice kelheim

Frekvenčný menič Kinedrive Standard E550: spoľahlivé riešenie pre jednoduchšie aplikácie

Frekvenčný menič je veľmi užitočným pomocníkom pre každý elektromotor a v súčasnosti ide o stále populárnejšie riešenie. Ak chcete elektromotor vo vašej prevádzke využívať naozaj naplno, frekvenčný menič by mal byť samozrejmou výbavou. V KELHEIM ponúkame celý rad frekvenčných meničov radu Kinedrive pre štandardné aj náročné prevádzky. Tentoraz sa zameriame na frekvenčný menič Standard E550, ktorý sa môže pochváliť viacerými prednosťami. 

Ak chcete dosiahnuť vo vašej prevádzke maximálnu efektu, výkon a napokon aj profit, jasnou odpoveďou bude správne zvolená kombinácia elektromotora a frekvenčného meniča. Investícia do frekvenčného meniča sa vám vráti v podobe nižších prevádzkových nákladov, väčšieho komfortu a napokon aj v podobe menšieho opotrebovania elektromotora. Frekvenčný menič dodá vašej prevádzke flexibilitu a rozšíri možnosti optimalizácie procesov. Vysokú kvalitu môžete pritom očakávať už od štandardnej triedy frekvenčných meničov Kinedrive. 

Frekvenčný menič Kinedrive Standard E550 si vás získa aj jednoduchým ovládaním

Vektorový frekvenčný menič Kinedrive Standard E550 je ideálnou voľbou pre väčšinu bežných priemyselných prevádzok a je na to hneď viacero dôvodov. Jeho hlavnou prednosťou je prehľadné a jednoduché ovládanie, ktoré si veľmi rýchlo osvojíte. Vďaka nemu môžete frekvenčný menič využívať naozaj naplno. Dodávaný je už ako predprogramované zariadenie, takže už krátko po montáži ho môžete používať bez akýchkoľvek obmedzení. 

Medzi jeho hlavné výhody patrí TURBO režim, ktorý krátkodobo zvyšuje krútiaci moment motora o 20% a vstavaná brzdová jednotka. Vďaka nej si svoje uplatnenie nachádza aj v prípade dopravníkových systémov, zdvíhadiel a žeriavov. Nechýba mu automatická regulácia napätia a obmedzenie nadprúdu pre elektromotor, čo prispieva k menšej záťaži elektromotora. Samozrejmosťou je aj vstavaný časovač, ktorý obsluhu frekvenčného meniča výrazne zjednodušuje.

Frekvenčný menič Standard E550 si svoje uplatnenie nájde pri čerpadlách, vzduchotechnike, frézach a rezacích strojoch. Neváhajte sa na náš tím v KELHEIM obrátiť a pomôžeme vám vybrať ten správny frekvenčný menič pre vašu prevádzku. 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *