Frekvencny menic E550

Frekvenčné meniče VYBO Electric radu Kinedrive: správna odpoveď na požiadavky akéhokoľvek priemyslu

Frekvenčné meniče sú pre celý rad priemyselných prevádzok priam nevyhnutnosťou. Vo VYBO Electric si uvedomujeme, že každé odvetvie priemyslu má svoje špecifické požiadavky, ktorým sa treba prispôsobiť. Aj preto vám prinášame najmodernejší rad frekvenčných meničov Kinedrive, ktorého hlavnými výhodami je modularita, vysoká spoľahlivosť a prakticky neobmedzené možnosti použitia. 

Hlavné výhody frekvenčných meničov radu Kinedrive

Frekvenčné meniče radu Kinedrive si celkom oprávnene nachádzajú svoje uplatnenie v rôznych oblastiach priemyslu, od jednoduchých až po tie najzložitejšie a najkomplexnejšie aplikácie. Či už je reč o frekvenčných meničoch Standard alebo Vector, zariadenia z radu Kinedrive spája viacero spoločných výhod, ktoré určite oceníte aj vy. 

VYBO Electric Kinedrive sa vyznačujú vysokou účinnosťou a vďaka nim budete môcť ušetriť do 70% nákladov na energie. Ich veľkou výhodou je modulárna konštrukcia, ktorá umožňuje dodatočne prispôsobenie konkrétnej priemyselnej prevádzke a spôsobom využitia. Tieto frekvenčné meniče sa dajú navyše veľmi jednoducho optimalizovať a integrovať s už prevádzkovanými systémami. 

Využitie frekvenčných meničov Kinedrive v rôznych segmentoch priemyslu

Ako sme už vyššie spomenuli, frekvenčné meniče radu Kinedrive si dokážu nájsť uplatnenie prakticky v akomkoľvek segmente priemyslu. Pre menšie prevádzky je najideálnejšou voľbou frekvenčný menič Standard E550, ktorý je pripravený na okamžité použitie. Má jednoduché a prehľadné ovládacie prvky a svoje využitie si nachádza pri zariadeniach vzduchotechniky, čerpadlách, frézach a rezacích strojoch. Zároveň je veľmi vhodný pre potreby textilného či potravinárskeho priemyslu. 

Pre náročnejšie aplikácie sa určite oplatí investovať do špičkových frekvenčných meničov Vector V350 a Vector V560. Najmä model Vector V560 je perfektne využiteľný v prevádzkach ťažkého priemyslu, hutníctve a energetike. Tieto meniče sa vyznačujú výkonom nad 15 kW a bez problémov si dokážu poradiť aj s vysokým zaťažením. 

Frekvenčné meniče radu Kinedrive máme u nás skladom, rovnako ako aj doplnkové príslušenstvo v podobe zásuvných modulov Kineport. Tieto moderné frekvenčné meniče a tiež náhradné diely k nim máme vo VYBO Electric k dispozícii do 24 hodín od objednania. 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *