impregnace podlah

Každá podlaha může zářit čistotou

V tomto článku bychom se chtěli věnovat správnému čištění podlah, protože v dnešní době čím dál více lidí neví, jak se správně o podlahy starat. O plovoucí podlahy je potřeb pořádně pečovat jako o všechny ostatní druhy podlah nebo i koberce. Podlahu byste určitě neměli čistit nekvalitními přípravky a vždy si dávat pozor, abyste vybírali šetrnou kosmetiku. Navíc je potřeba se dívat i na správné prostředky. Kartáč s hrubými štětinami je například naprosto nevhodný. Mohl by podlahu poškrábat. Proto čištění podlah realizujeme pomocí kvalitního kotoučového stroje, který nejen dokáže pořádně vyčistit podlahu. Ale je i velice šetrný, takže se nemůže stát, že by došlo k poškození vaší podlahy. impregnace podlah

neagresivní chemie na podlahyschopná firma na čištění podlahpodlaha a zvláštnosti její údržby

Po hloubkovém vyčištění podlahy…

Po hloubkovém vyčištění podlahy strojovým mytím je důležité podlahu ošetřit polymerovým voskem, tzv. fluatačním nátěrem. Díky tomu vydrží vaše podlaha čistá mnohem déle a nová špína se již tolik neusazuje a je ji poté možné ji i vyčistit domácím čištěním. Voskování podlah je vhodné na linoleum, marmoleum, lakované parkety a další druhy měkkých pevných podlah. Díky voskování podlah nejen lépe vypadá, ale také déle vydrží a získá protiskluzový povrch. Na každý typ povrchu se hodí jiný vosk a naši odborní pracovníci vždy zvolí vyhovující vosk na ošetřovanou podlahu, aby efekt byl vždy co nejvyšší. K voskování podlah používáme vysoce kvalitní vosky, které zajistí, že Vaše podlaha bude vypadat dobře ještě dlouho po jejím ošetření. Četnost voskování podlahy velmi záleží na umístění a namáhavosti podlahy. Na podlahu dáváme převážně vosk, který je v pololesku nebo matu. Zanedbat voskování podlahy se nevyplatí. Kompletní rekonstrukce zanedbané podlahy totiž může sahat do částky, za kterou byste si pořídili podlahu novou.

aby podlaha vydržela dlouho jako novákartáčování podlahyzašlá podlaha a co s ní

Voskování podlah doporučujeme…impregnace podlah

Voskování podlah doporučujeme vždy po strojovém vyčištění. Výhodou vosku – polymeru je, že na podlahách nejsou vidět tolik stopy, má mírný proti-skluz a především se díky němu podlaha lépe udržuje. Další velkou výhodou nanesení polymeru na podlahu je ta, že velmi výrazně prodlouží životnost Vašich podlah. Pokud některé podlahy nejsou vhodné pro voskování, dále se dá ještě provést ošetření, jako je impregnace podlah. Naši prověření zaměstnanci naší mezinárodní společnosti procházejí pravidelným školením a vzděláváním v oblasti používání úklidové chemie a technologických postupů úklidu včetně strojního vybavení. Můžete se tak spolehnout na kvalitu naší odvedené práce, díky které budou vaše podlahy jako nové. Naposledy jsme podlahy čistili ve zlatnictví, kde už podlaha byla opravdu zanešená a potřebovala odbornou ruku. A tak se obrátili na naši firmu A SERVIS LIPKA, s.r.o. a my se už o vše postarali. Jejich podlaha je díky naší práci opět ve skvělém stavu a my jsme rádi, že jsme jim mohli pomoci.

cena čištění podlahčištění podlah cena z m2ceník čištění podlah

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *