jak se zbavit plísně na stěně

Napadení fasády plísněmi je peklo

Pokud…

Pokud potřebujete vyčistit vaši fasádu, a to například od plísní, věřte mi, je lepší, když se obrátíte na profesionály. Protože plíseň vzniká docela často, ale odstraňuje se už opravdu složitě. Nevěříte? Čtěte dál. Například dnes prakticky na všech zateplených fasádách se asi cca po 6 letech objevují na severních a západních stranách fleky mapy černých plísní, které vypadají jako nečistoty a usazený prach. A většinou po deseti letech se plíseň udělá prakticky každému. Což je rozhodně nevýhodou. Jak se říká, každá mince má dvě strany. Ušetříte sice za topení, ale musíte potom řešit problémy s plísněmi. A my řešili problémy s fasádou našeho univerzitního kampusu. Byla už špinavá, flekatá a zkrátka už nevypadala vůbec dobře. A dlouho jsme to ignorovali, až se ze všeho toho nánosu a bakterií udělala plíseň. A to už jsme prostě ignorovat nemohli.

 

Mohlo by…

Mohlo by to fasádu nenávratně poškodit. Snažili jsme se to vyčistit, ale nešlo nám to. A to jsme se opravdu snažili. Takže to chtělo něco jiného. Pro řešení problému, jak se těchto nežádoucích problémů zbavit a jak se zbavit plísně na stěně, je revoluční nátěr – nátěr proti plísním, který napadené zdi tohoto problému zaručeně zbaví. Po desinfekci, odstranění stávajícího mikrobiálního napadení a renovaci poškozeného povrchu zaměstnanci firmy aplikují LSG. Docílí  tím ochrany proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub a kvasinek. Po zaschnutí se na ošetřeném povrchu vytvoří omyvatelná, průhledná a difúzně otevřená ochranná mikrovrstva. Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Univerzální aplikovatelnost na omítky, barvy, dřevo, dřevoštěpkové a dřevotřískové desky, umakart, betony, keramické obklady a další materiály.

 

Pro užití…

Pro užití ve vnitřních i vnějších prostorách. Nejúčinnější prostředek trvalé ochrany proti mikrobiálnímu napadení s certifikátem na přímý styk s potravinami na trhu. Nátěr vyvinutý speciálně i pro aplikace v potravinářských a zdravotnických provozech. LSG funguje na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu. I velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem proti plísním se nemohou plísně, bakterie, houby ani kvasinky vytvořit. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. A proto jej všem musíme vřele doporučit. Věřte mi, s ním bude vaše fasáda chráněná před plísněmi a ostatními nečistotami. Pro více informací o jejich nátěru a jejich službách se podívejte na jejich internetové stránky. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

 

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *