Mytí zimních zahrad

Na mytí oken zimních zahrad a která jsou vysoko, je vždy lepší si zavolat odborníky

Jsem…

Jsem majitelem čajovny, která je umístěna na poměrně rušné ulici ve druhém patře. Na co jsem zde náležitě pyšný je to, že tu máme velká a vysoká okna a že zákazníci tedy mohou pozorovat dění na ulici a přitom být pěkně vevnitř. Co je ale ovšem problém je to, že okna jsou poměrně vysoko. Navíc díky tomu, že jsem umístěna na tak rušné ulici, tak se poměrně snadno zašpiní. Ale protože je to to, na co jsem u nás tak hrdý, tak je chci neustále udržovat v čistotě. Pořád dokola jsem si najímal různé firmy (protože je to vysoko, a tedy si na to pochopitelně můj personál netroufá), ale nikdy jsem nebyl spokojený s výsledkem.

Když jsem si pak jednou na tohle stěžoval kamarádovi. Doporučil mi, že mám zkusit výškaře na Mytí zimních zahrad, že prý u nich ve firmě jednou čistili podlahy a že kromě podlah se také specializují na čištění koberců, odstraňování plísní a graffiti a také právě na mytí oken, a to i ve výškách. Tedy jsem si je hned zadal do internetového vyhledávače. Přesvědčil se o tom, že je to pravda a po dalších pár chvílích na internetu mě potěšilo vidět i to, že měli velice pozitivní recenze.

 

Což…

Což je v dnešní době něco poměrně neobvyklého. Neboť většinou lidi napíší na internet jen v případě, že si chtějí na něco stěžovat. Tedy po přečtění tohoto všeho jsem se rozhodl nakonec vytočit jejich telefonní číslo. Paní na centrále jsme popsal celou situaci. Tedy konkrétně, že se bude jednat o mytí oken v čajovně, že je to poměrně vysoko a také jsem nezapomněl zmínit, že mám poměrně vysoké nároky a že tedy doufám, že naplní má očekávání.

Byl jsme překvapen, že mi paní poměrně sebevědomě řekla, že to nebude žádný problém. No, tak jsem si řekl, že se nechám překvapit. A musím říct, že překvapený jsem byl teda pořádně! Kromě toho, že přišli úplně naprosto přesně ve smluvený čas. Tak došli s naprosto dokonalým vybavením a byli připraveni u nás vyčistit všechno úplně do posledního smítka. Hned se dali do práce a bylo vidět, že jsou to opravdu odborníci proškolení na práci ve výškách a práce jim úplně ubývala pod rukama.

 

Navíc…

Navíc také vyčistili a umyli všechny okenní rámy, v což jsme ani nedoufal. Takže to byla další věc, kterou jsem byl velice mile překvapen. A také co mě potěšilo úplně nejvíc bylo to, že zde použili speciální impregnaci díky které bude voda po oknech pouze stékat, a tedy zůstanou déle čistá. A málem bych zapomněl zmínit speciální leštění, které zde použili! Použili zde, jak mě použil jeden z pracovníků, tzv. suchou metodu.

Což znamená, že na leštění nepoužívají žádné speciální čisticí-lešticí prostředky, ale že naopak dokonalého lesku docílí tím, že používají pouze bavlněné látky, pomocí kterých vše vyčistí vlastní silou. A že té síly tady na ta naše okna bylo potřeba! Musím říci, že s umytými okny jsem opravdu nadmíru spokojen. Už jsem ani nevěřil, že by to kdy někdo byl schopen udělat tak, aby to odpovídalo mým představám. Firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o. určitě doporučuji všem, kteří chtějí skvělý servis za odpovídající cenu. Rozhodně se na firmu A SERVIS obrátím i v budoucnu.

 

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *