Čištění Praha 9, okna

I okna a zrcadla mohou být naprosto beze šmouh. Stačí se obrátit na specialisty

Vlastním…

Vlastním fitness centrum a vždycky jsem si potrpěla na kvalitu a hezky vypadající prostředí. Takže jsem si začínala uvědomovat, že naše okna a hlavně zrcadla – a to jak v posilovně, tak v pohybových sálech nejsou v dobrém stavu. Bylo potřeba s tím něco dělat. Ty šmouhy a podobně mi opravdu vadily. Jenže naše uklízečky byly poctivé. Takže bylo zbytečné jim něco říkat. Byly na to zkrátka potřeba lepší prostředky. Tak jsem se rozhodla obrátit se na nějakou úklidovou firmu. Ale v těchto organizačních věcech nejsem zrovna úplně nejlepší. Takže mi se vším pomáhal jeden z našich trenérů. A protože jsme neměli nikdo z nás doposud s žádnou zkušenosti, tak jsme hledali na internetu takovou, která by se nám nejvíce zamlouvala a splňovala naše parametry.  A oba jsme se nezávisle na sobě shodli na tom, že se nám všem nejvíce líbila mycí parta Čištění Praha 9, okna,  a tak jsme se pro ni rozhodli.

 

Měla…

Měla totiž na internetu nejlepší reference. A spokojeni jsme s nimi byli nejenom my, ale změn si všimli i naši stálí zákazníci. Okna se leskla jako zrcadlo a zrcadla byla taky v perfektním stavu. Zaměstnanci byli navíc velice milý a komunikativní. Jejich přívětivost musím vyzdvihnout stejně jako výkon jejich práce. Protože domluva s nimi byla perfektní a rychlá, neměli prakticky žádný problém se podřídit našim požadavkům. Termín nám také nabídli poměrně blízký, takže jsme na to nemuseli čekat bůh ví jak dlouho. S takovými milými zaměstnanci se nepotkáte na každém rohu, a je tedy radost s nimi spolupracovat. Skoro nikdo nechce pracovat s lidmi, kteří jsou nepříjemní, i kdyby prováděli dobré služby.

 

Obzvlášť…

Obzvlášť v případě, kdy je firma nespolehlivá, přesouvá termíny a mění podmínky. To je pak člověk jen otrávený. Protože to není nic jiného, než ztráta času a energie. Cena jejich služeb je sice o něco vyšší než standardně, ale z hlediska poměr cena výkon se jedná o skvělou firmu, kterou můžeme jedině doporučit. Sehnat dnes na přesyceném trhu to, co opravdu hledáte, není snadná věc, proto je někdy lepší si připlatit, pokud cenový rozdíl není vyloženě markantní. Zabývají se i odstraňování graffiti, plísní a čištěním podlah a koberců. Což je určitě výhoda, protože máme ověřenou kvalitu jejich servisu, takže když budeme potřebovat cokoli dalšího, tak víme, kam se obrátit. Ovšem ať už se bude jednat o odstraňování graffiti a nebo o mytí oken, budeme se na ně těšit. Zkrátka není nic, co bychom jim mohli vytknout. Takže je můžu jedině doporučit. Jejich služby realizují po celé České republice, ale i na Slovensku, v Německu a v Rakousku. A SERVIS LIPKA, s. r. o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *