vysokonapatovy elektromotor

Elektromotory a príslušenstvo s rýchlym dodaním po celom svete

Spoločnosť VYBO Electric je na Slovensku spoľahlivým partnerom mnohých priemyselných výrobcov a prevádzok, ktoré využívajú elektromotory, elektroprevodovky, frekvenčné meniče a ďalšie príslušenstvo. Dodaním elektromotorov ale ich práca nekončí.

Cieľom spoločnosti VYBO Electric je nielen dodávať kvalitný tovar ale aj poskytovať rýchly a spoľahlivý servis. Dodanie tovaru v rámci celej Európy či dokonca do celého sveta už nie je v priebehu niekoľkých dní žiadnym problémom.

Široká ponuka elektromotorov skladom

Ponuka spoločnosti VYBO Electric je zameraná na širokú škálu rôznych elektromotorov, ktoré si svoje uplatnenie nachádzajú v rôznych častiach priemyslu. Hlavnou súčasťou ponuky sú nízkonapäťové elektromotory EX s výkonmi od 132 do 1 400 kW a s 400 V, 500 V alebo 690 V napájaním. NN elektromotory sú dostupné v rôznych prevedeniach a je ich možné prispôsobiť konkrétnej prevádzke.

Elektromotory pre stredné napätie sú dostupné s výkonom od 160 do 5 600 kW a s napájaním 690-6 600 V. V ponuke VYBO Electric nechýbajú ani vysokonapäťové elektromotory s výkonom od 400 do 7 000 kW s napájaním 10 000 – 13 500 V určené predovšetkým pre náročné priemyselné aplikácie. Ako sme už vyššie spomenuli, prioritou pre spoločnosť VYBO Electric je rýchla dostupnosť jednotlivých elektromotorov, doplnkov a náhradných dielov.

Rýchle dodanie elektromotorov a príslušenstva po celom svete

Veľkorysé skladové zásoby elektromotorov a ďalšieho tovaru umožňujú spoločnosti VYBO Electric zabezpečiť rýchlu dopravu prakticky v celej Európe a po celom svete. V prípade európskych krajín je možné elektromotory, doplnky alebo náhradné diely dodať už do 3 pracovných dní. Pri ostatných krajinách mimo Európy vie spoločnosť VYBO Electric dodať tovar už za 7 pracovných dní.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *