riziko plísní v bytě

Hledáte účinnou pomoc při čištění vaší fasády?

Jsem…

Jsem vedoucí pobočky obchodu se sportovním oblečením a už delší dobu jsme s kolegy řešili a i s naším vedením, že fasáda už je na tom vážně špatně. Bylo na ní hodně špíny a prachu  nejhorší bylo, že se na ní začala dělat dokonce plíseň. A to už vedení řeklo, že už s tím musíme vážně něco udělat. A zařizování padlo právě na mě. A taky mi bylo jasné, že ani já a ani nikdo z kolegů to nezvládne vyčistit, tak bylo potřeba se postarat o nějakou úklidovou firmu. Takže jsem začala hledat na internetu, abych si přečetla, kterou lidi na diskuzích nejvíce doporučovali. A našla jsem úklidovou firmu A SERVIS LIPKA, s. r. o.A nejenom, že díky jejich práci je zeď zase opět v pořádku. Fasádu vyčistili a plíseň odstranili a poté nanesli nátěr LSG. Antimikrobiální působení LSG je založeno na principu změny iontové rovnováhy v buněčné stěně mikroorganismu.

 

Již…

Již velmi krátký kontakt buněčné stěny s ošetřeným povrchem způsobí lokální změnu v koncentraci důležitých iontů a nitrobuněčný tlak způsobí její roztržení. Na povrchu chráněném nátěrem LSG  nemají plísně, bakterie, houby ani kvasinky šanci přežít. Pro buňky vyšších organismů je 100% bezpečný. Po zaschnutí má povrch tvořený nátěrem LSG iontový náboj, který při přiblížení buňky mikroorganismu začne vytvářet s důležitými ionty v buněčné stěně mikroorganismu iontové můstky. Touto interakcí dochází k oslabení pevnosti buněčné stěny mikroorganismu na úroveň, kdy už není schopná udržet nitrobuněčný tlak. V tento okamžik dochází k protržení buněčné stěny. Díky tomu LSG trvale chrání sebe a tím i ošetřený povrch proti napadení mikroorganismy. U buněk vyšších organismů k tomuto jevu nedochází a zůstávají tak při kontaktu nepoškozeny.

 

Působení…

Působení zároveň není reaktivní, takže nedochází ke snížení aktivity v exponovaných místech. Přípravky LSG neobsahují toxické látky, těkavé polutanty, organické rozpouštědla, kovy nebo nanočástice a jejich efektivita je po zaschnutí okamžitá bez potřeby UV záření. Ošetřené povrchy jsou při tom odolné dešti, vlhkosti, UV záření, většině desinfekčních prostředků a jsou omyvatelné se zvýšenou otěruvzdorností. Přípravky jsou ekologické s trvalou funkcí. Aplikační jednoduchost, cena, snadná údržba a široké spektrum možností užití činí z přípravků LSG moderní a efektivní řešení v ochraně proti napadení plísněmi, bakteriemi, houbami nebo kvasinkami. Je to skutečně ta nejlepší věc, jakou si na ochranu vaší fasády můžete pořídit. Zaměstnanci firmy jsou navíc velice vstřícní a domluva s nimi je perfektní. Takže se nemusíte obávat, že by něco nevyšlo tak, jak jste se domluvili. Upozornili mne také na riziko plísní v bytě. A proto je všem musím doporučit.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *