Čištění oken Praha 10

Po rekonstrukci domu byla naše okna hodně špinavá

Před nějakou dobou jsme se konečně rozhodli, že zrekonstruujeme část domu. Hodně jsme o tom s manželem diskutovali. Ale nakonec jsme se shodili, že je to potřeba. Že náš dům si to opravdu zaslouží. A že jinak bychom se museli stěhovat. Taky jsme se dohodli, že peníze, které do toho investujeme nejsou zahozené. Jak říkal manžel. On by totiž nejradši jenom cestoval. Začali jsme zateplením fasády. Vždycky je dobré začít od toho největšího sousta.

Protože víte kolik vám zbyde peněz na další věci. Začali jsme tedy zateplením fasády. A její celkovou rekonstrukcí. Vybrali jsme krásnou kombinaci bílé barvy na celou plochu fasády. A teď se podržte! Červené okenní rámy. Náš dům teď vypadá konečně trochu k světu. A v naší ulici už nevyčnívá mezi ostatními. Bydlíme v opravdu krásné ulici, kde každý domeček má svoje osobité kouzlo. Ale hlavně, všechny jsou jako ze škatulky.

Ovšem…

Ovšem po řemeslnících zůstal hrozný nepořádek. A to zejména na oknech. Sice jsme je měly zakryté. Ale i přesto na nich zaschla barva a různé zbytky řemeslných materiálů. Potřebovali jsme se toho zbavit. Aby naše rekonstrukce mohla být dokončena. A my si mohli dát zase chvilku pauzu. Rozhodla jsem se kontaktovat profesionály. Na internetu jsem našla doporučení na podnik Čištění oken Praha 10.

Rozhodla jsem se je kontaktovat. Zpětně můžu říct, že jsem udělala opravdu dobře. Všichni zaměstnanci byli velice milí a profesionální. Co je ale nejdůležitější, je to, že okna byla dokonale čistá. Zářila ještě několik týdnů. Technologie, které používají zaměstnanci z A SERVIS LIPKA, s.r.o. k mytí oken, spočívá v pečlivém provedení čistým rozmývákem. Následným důkladným setřením skleněné plochy pomocí stěrky s kvalitní gumou.

A to tak…

A to tak, aby na skle nezůstala jediná šmouha. Nějak tak postupovali v případě mytí i našich oken. Po proschnutí umyté plochy pracovníci provedli leštění na sucho čistou bavlněnou plenou. K tomu použili speciální postup takzvaného suchého leštění. Prý ze zásady nikdy nepoužívají leštící přípravky. Přesto, že se jedná o fyzicky daleko náročnější postup. Okna vyleští pouze na sucho. Tím je zaručeno, že okna zůstanou déle čistá. Chemikálie použité na vyčistění po nějaké době nezpůsobí nevzhledné šmouhy.

S výsledkem jsem opravdu spokojená. Okna vypadala opravdu krásně a vydržela čistá hrozně dlouho. Firmu můžu vřele doporučit. Jde vidět, že vychází z dlouholetých zkušeností práce v oboru. Z jejich zkušeností vyplývá, že při použití leštících přípravků za mokra, jsou po krátkém čase vidět na oknech šmouhy. A také tahy, kterými bylo leštění prováděno. Proto skleněné plochy myjí velice důkladně. Protože při vlastním mytí skleněných ploch nesmí zůstat na oknech žádný zbytek starého leštidla. Dávám pět z pěti hvězdiček.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *