sanace plísně

Spolehněte se na profesionály, fasáda bude opět v perfektním stavu

Zdá se vám vaše fasáda již zašlá, znečištěná, a nebo na ní máte dokonce plísně? Tak v tom případě byste její znečištění měli přenechat profesionálům. A těmi je úklidová firma, které jsme opravdu moc vděční. Vlastním fitness centrum a vždycky jsem si zakládal na hezkém prostředí. Jenže naše fasáda už k světu vážně zrovna nevypadala. A když se na ní ke všemu udělala plíseň, tak to byl konec. Přece jenom budova je to první, co člověk vidí, když k nám jde, a jak to vypadá, když prakticky první, co vidí, je plíseň.

Snažil jsem se to vyčistit, ale moje snaha byla vyloženě k ničemu. A už jsem si vážně nevěděl rady. A tak jsem si o tom začal něco zjišťovat a zjistil jsem, že se vlastně plíseň na venkovních zdech dělá opravdu často, hlavně pokud si budovu necháte zateplit. A já fitness centrum před pár lety nechal zateplit, abychom ušetřili na topení. Takže jsem aspoň přišlo na to, co plíseň způsobilo. A teď bylo potřeba najít řešení.

Tak…

Tak jsme hledali firmu, která by se o to postarala a našli jsme právě úklidovou firmu a jejich protiplísňový nátěr je vážně pecka. Je to opravdu vynikající věc na sanace plísně a s ničím lepším jsem se na plíseň nesetkal. A kdybych to tušil dřív, nechala bych ho na dům dát jako prevenci.  Ale teď je asi pozdě brečet nad rozlitým mlékem. Ale pokud už teď víte, že je váš dům náchylný na tvorbu plísně – tedy pokud bydlíte v zatepleném domě, tak na nic nečekejte a nechejte si ten nátěr dát.

Protože věřím, že nikdo z vás o plíseň na fasádě nestojí. Zaměstnanci jsou skutečně spolehlivý. Jsou to opravdový profesionálové a na nikoho jiného už se nikdy obracet nebudu, protože odvedli vynikající práci a svou odbornost prokazovali v každém postupu jejich práce. Na místo napadené plísní aplikovali běžný desinfekční prostředek.

Po…

Po odstranění nečistot a biotického napadení potom aplikovali nátěr proti plísním přímo na stávající povrchy, které pak trvale chrání proti opětovnému výskytu plísní, bakterií, hub, kvasinek a řas. Po zaschnutí vytvoří omyvatelný transparentní difúzně otevřený povrch odolný povětrnostním vlivům i UV záření.

Nátěr je aplikovatelný na vápenocementové omítky, dřevo, OSB desky, umakart, disperzní, silikátové barvy, betony, keramické obklady a podobné materiály. LSG nátěr proti plísním lze aplikovat ve vnitřních i vnějších prostorách. A díky němu bude fasáda neustále čistá. Proto jej vám skutečně doporučuji, je to investice, která se vám vyplatí, a to hlavně i do budoucna. A SERVIS LIPKA, s.r.o.

Related Post

Leave a comment

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *